Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zanik

    addikt

    válasz rlazol #17566 üzenetére

    Sokszor ezeknek a srácoknak az egyetlen kitörési lehetőség a sport. Nem azért sportolnak csak, mert eetleg élvezik, és mert tehetségesek benne, hanem kitörhetnek vele a nyomorból, amire más esélyük nem nagyon lenne. Sportösztöndíjat kaphatnak. Ha valóban tehetségesek, akkor játszhatnak egy egyetemi csapatban. Aztán ha minden jól alakul, akkor draftolják őket és eljuthatnak az NFL-be. De még ekkor sem biztos semmi, hisz rookie szerződés alatt is lesérülhetnek, cuttolhatják, elcserélhetik őket, bármi megtörténhet. Erre ott vagy a rookie szerződésed végén, az egyik legjobb vagy a posztodon, és közben tudod, hogy a kb. 10.000 másik potenciális kortárs RB közül te jutottál fel egyedül a sportág csúcsára, és végre dönthetsz a saját sorsodról. Hát majd hülye lennél pénzügyileg nem a maximumot kihozni a helyzetből?

    Nem azt mondom, hogy Bell helyében én is úgy cselekedtem volna, ahogy ő tette. De magát a cselekedeteinek a motivációját megértem, és elfogadom. Még ha a konkrét cselekedeteivel nem is értek egyet feltétlenül. De innen Európa szívéből úgy érzem nem tisztem ítéletet mondani felette azért mert elsősorban a saját érdekeit és a pénzt tartotta szem előtt.

    [ Szerkesztve ]

    Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

Új hozzászólás Aktív témák