Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aizen92

    addikt

    válasz gzbotii #1447 üzenetére

    Ez még csak 1gen.Szerintem pár hét/ hónap és váltunk retinára.
    Ég és föld a kijelző méret amúgy....
    És első genhez képest atomstabil és millió tabletre optimalizált alkalmazás van, ami nagyon hiányzott N7ből, ez a n
    fő hátránya, míg ipadre szinte minden alkalmazás és weblap meg van tervezve, optimalizálva, addig N7-re jó ha találkoztam 3-mal........
    És mivel tartalomfogyasztásra használjuk, így kb nem cserélnem le semmi pénzért sajnos. Nem gondoltam volna soha, hogy ilyet leírok ....
    Üzemidő meg ... pfff. minimum!!! duplaannyi mint N7-en....

    Én ajánlom neked nagyon a retinát.

    Arra jöttem rá, hogy mokolom az N4-et eleget, tablet meg csak médiatartalom fogyasztásra van... Tök fölösleges volt az N7. Egy hónapig direkt figyeltem, hogy és mire használjuk és bőven elég egy "buta" ipad, ami ráadásul atomstabil.
    és a fő szempontunk volt még a kijelző ugye. N7 nagyon karcsú, sima ipadek meg túl nagyok.
    Nézegettük az Air-t de fölösleges a két ultrabookunk mellé még egy ekkora kijelző...
    Tökéletes kompromisszum volt a mini
    És azt se felejtsük el, hogy pár hónap alatt az N7"13-nál, buktam 25.000. Nagyon gyorsan zuhan az ára sajnos....

    [ Szerkesztve ]

    "The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

Új hozzászólás Aktív témák