Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hombre[EU]

    veterán

    válasz Moby #8035 üzenetére

    nekem meg ott ült a gpu elōfizetés 2évig és fōleg csak vásárolt játékokkal játszottam/játszottunk :DDD de szerintem is gamepass nélkül többet költenének az emberek...viszont gamepass nélkül nem igazán menne a konzol.

    remélem ez activision ügy felszínre hoz egykét infot a rendszer mūködésérōl, kivâncsi vagyok valami konkrétumokra. volt egy linkedin-es arc,aki gamepasszel foglalkozott...hát elvileg 10-tōl 100millió dolláros összegeket fizetnek a játékokért cserébe

    Life, Uh, Finds A Way

  • ρσгτσ

    őstag

    válasz Moby #8035 üzenetére

    Én anno a WP -re mondtam azt már az elejétől kezdve, hogy szerintem totális kudarc lesz. Aztán ahogy haladtunk az időben sorra követték el a hibákat.

    Ezt a GPU/Xbox oldalon (ebben a generációban) nem igazán látom. Viszont én sem mondom azt, hogy minden döntésük jó, mert van aminél fogom a fejem. Még most is képesek nyúl helyett egy rakás szart elhúzni a kalapból. De én itt sokkal több tudatosságot és hosszútávú elképzelést látok.

    Majd elválik, hogy kinek lesz igaza ebben a témában. Arra viszont nem vágyom, hogy kevesebb szereplőre szűküljön a piac. Szükség van mind a 3 konzolos cégre. Szerintem...

    Szerk.:
    Egyébként One időszakhoz képest sokkal aktívabb a megjelenésük. Tehát ha a Sony -val nem is tudják felvenni a versenyt, önmagukkal szemben már nyertek (/nyerhetnek?). Ez pedig már előrelépés az előző generáció szarban ücsörgése helyett.

    Az, hogy ez mennyire lesz rentábilis majd kiderül.

    [ Szerkesztve ]

    ZX Spectrum - Commodore 64

Új hozzászólás Aktív témák