Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Turist

    tag

    válasz Ideg #162 üzenetére

    Szia!

    Nálam R5 3600 + gtx 1660S + 32gb ram. A játék alapból high beállításra tette, nem változtattam rajta semmit. Full HD-ben 50-60 FPS volt.

    Nem tudom mekkora felbontásban játszol. Ha full HD-nál nagyobb akkor lehet az a gond. Illetve olvastam, hogy néha kevés a 16 gb ram.... Szerintem ez abszurd.
    Nem tudom megoldják-e 2 hét alatt, de úgy vélem ennek kellene lennie a fő iránynak, ha nem akarnak sok embert veszíteni. Ha ilyen problémák lesznek akkor az 50 vs 50 pvp bajos lesz.

    Egyébként én is játszom 15+ éve MMO-val. Jelenleg a Guild Wars 2 az etalon nálam. Rég ott hagytam, de van benne 3 ezer órám. Bár én inkább casual PvE játékosnak mondanám magam.

    Open bétát kipróbáltam, elég vegyes érzéseim vannak. Úgy érzem, a pvp és a gyűjtögetés(craft) amire nagyon rá akarnak menni, és a többi háttérbe szorul.
    Nagyon idegesített például, hogy ha itemeket kellett felvenni, akkor várni kellett a respawnra.
    Furcsa hogy a küldetések területein kívül nincs élet a játékban. Itt-ott van pár ház tele szórva mobokkal, de amíg oda érsz jó ha kettővel találkozol. 3 aktív skillt nem találom elegendőnek egy komoly pvphez.

    Érdekes lesz látni, hogy az end game content milyen lesz. Az eddig tapasztaltak alapján nem fűzök hozzá nagy reményt, de valószínüleg ki fogom próbálni.

    Két kérdés eszembe jutott:
    -Mi akadályozza meg a lvl60-as karaktereket abban hogy alacson területeken leöljék a másik frakció képviselőit?

    -A fegyverek passzív skilljei csak az adott fegyverre hatnak, és fegyver váltáskor nem érződik a hatásuk? (Mert pl az aktív skilnél ez nem működik. Berserkert elnyomom, fegyvert váltok, és a buff eltűnik.)

    Köszönöm

Új hozzászólás Aktív témák