Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gerybut

    tag

    Gyerekek, hogyne lenne alternatíva, van egy csomó nyomógombos telefon, arra amire egy SE-t lehet használni az is elég (telefonálni. sms-t írni, egy kis net):
    Senki ne mondja már hogy a 4,7-es kijelző bármilyen multimédia fogyasztására alkalmas, mert dobok egy cukaharát :W , de voltaképp arra sem igazán alkalmas, csak ha folyamatosan töltőn lóg.
    Na szóval ne erősítsük már a gyártót, hogy ipari hulladékot adjon nekünk mocskosul túlárazva. Köszi.
    Csak azért vagytok úgy oda, mert egy alma logo van rajta, amit ezzel az árral is bőven túlárazva tudtok csak megvenni.

    Samsung Galaxy S23 Ultra | Apple iPad Pro 11"

  • Gerybut

    tag

    válasz csakany2001 #31 üzenetére

    Az a helyzet a szűklátókörűek inkább azok akik másokra mondják, hogy szűklátókörű.
    Nézem amiket írtál....figyi fogtál már ezeken kívül bármit?
    Esküszöm eddig nem hittem el, de egyre világosabb, hogy emberek pusztán a kijelző mérete alapján ítélnek meg telefonokat. Azt sem győzöm hangsúlyozni, hogy a régebbi 16:9-es képarányú 6 colos telefon SOKKAL nagyobb volt egy mai 6 colosnál, én speciel visszasírom a 16:9-et, ennyi erővel olyat is gyárthatnának még mert lenne rá igény.... :U
    Szóval gsmarénán vesd össze azokat amiket írtál mondjuk az alap S szériás galaxyval, vagy a 6 colos iphoneokkal, bónuszként ott van az Asus Zenfone , ami minden téren kisebb azoknál, mint amiket te használtál, mégis 5,9 col a képátlója.
    De ha neked a SE az etalon, nekem mindegy, csak ne szajkózzátok már állandóan, hogy jaaaj nincs alternatíva, jaaaj tepsi az összes mert rohadtul nem.

    Samsung Galaxy S23 Ultra | Apple iPad Pro 11"

Új hozzászólás Aktív témák