Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vizcsap

    tag

    Sziasztok!

    Két napja görnyedek a gép fölött és már kezdem azt hinni h vmi földöntúlinak vagyok a szemtanúja. Szóval a gépemmel(p4 s478, asus p4s800d-x, 1 giga ram, ati 9800xt, két HDD, két dvd író) két napja vmi történt. Első jelek azok voltak, h az xp mindenféle hibaüziket dobált ki(xy nem bináis fájl), 1-2 újraindítás után viszont olyan szintre mélyedt a hiba, h mikor bootolásnál rányomtam h windows normál indítása, akkor fél másodperc után úraindult a gép.
    Gondoltam tönkre ment a hdd. Elvilegrt sikerült megmenteni egy livexp segítségével minden adatot, ami kellet. Formázgattam jobbra balra, majd elkezdtem felrakni rá egy xp-t. El is jutott odáig, amíg a kék képernyőn a formázás után fájlokat másol, de ott vhol 50% fölött mindíg kiírja egy random fájlnál h nem tudja másolni. 3x próbáltam, mindíg megáltt.
    Ekkor rákötöttem egy másik hdd-t, mondanom se kell, ugyan azzal a "nem tud másolni xy fájlt" leáll a telepítés. Több xp cdvel is próbálkoztam, ugyan az a hiba; egy másik ide kábelt is próbáltam, szintén nem segített.

    Várom az ötleteket :(

    "To succeed in life, you need two things: ignorance and confidence."

  • vizcsap

    tag

    válasz joe2005 #5733 üzenetére

    joe2005, vepe:
    Köszönöm a tippet, az egyik memória szállt el...természetesen utoljára néztem meg a memóriát, de szerencsére semmi fontos adat nem bánta a formázást és egy friss xp mindíg jól jön :)

    "To succeed in life, you need two things: ignorance and confidence."

Új hozzászólás Aktív témák