Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Boond

    addikt

    válasz axioma #59475 üzenetére

    Értem, akkor aki most építkezik, mégis kell neki valamilyen megújuló, és akkor már ez érheti meg legjobban. köszi.

    Andras6800, ennek a képnek nincs értelme... de mindenki azt gondol amit szeretne :)

    "Túlméretezni sem szabad, nem csak alul. Így ha valaki hőszipkát vesz, utána szigetel, az hatékonyatlanabb, mint szigetelni, aztán hőszipka. :) De ez megint off."

    Tehát annak célszerű, akinek folyamatban van, vagy már meg van és ez a köv lépés.

    "Szóval a hivatalos minisztériumi állásfoglalás"
    Nem, én arra értettem, hogy örökre értelmezed, értelmezte. pl Hbogonál aki előfizetett kapott örök időre kedvezményt az árból. Ez örök időkre szól? Nyilván nem. Lett belőle MAX és máris, nem érvényes az örök időkre. Tehát teljesen mind1, milyen állás foglalás, milyen minisztérium, milyen kormány, bármi. Semmi sem tart örökké. Aki 10 évvel ezelőtt, vagy még több úgy gondolta, ez mindig így lesz, az nem számolt azzal, hogy mindig lehet másképp.

    Aki most azzal számol, hogy mindig 5 ft lesz az átvételi ár az is hibásan számol.
    Meg az energia ár sincs kőbe vésve.
    Fogyasztási szokásod sem.
    Az sincs kőbe vésve, hogy megéli a nyugdíját, ha már itt tartunk, hiába 1-2 év.

    [ Szerkesztve ]

  • kardkovacsi

    senior tag

    válasz axioma #59475 üzenetére

    Erre annyit reagálnék, hogy ha egyedül van akkor nem. Nálunk volt olyan, hogy új építésű környék, aztán az egyik utcában szinte az összes telket megvette egy beruházó majd telepakolta ikerházakkal és persze elfogyott a üvegkábel slot (mondjuk más kérdés, hogy minden házhoz két kábelcsatorna kiállás ment, tehát számíthattak rá) és simán azt mondta a Telekom, hogy hát nincs eszköz várjanak éveket. Erre valaki felnyomta őket az illetékes szervnél és hirtelen sikerült bővíteni, meglehetősen gyorsan :) Mert valahogy úgy szól a törvény hogy ha elfogadják, hogy egy adott helyen ők a kizárólagos szolgálgatók akkor szolgáltatniuk is kell.

Új hozzászólás Aktív témák