Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • siege5

    aktív tag

    válasz agyarka #3039 üzenetére

    Köszönöm, igen hasonló plusz költségek miatt aggódtam én is, így bár elsőre jónak tűnik, (és tényleg szeretné az ember a környezetét óvni) de az elején lehúzós is lehet, illetve a garanciák lejártával nem feltétlen lenne előnyösebb a csere alkatrészek és a rendszer megváltoztathatósága miatt. Elgondolkodtató.

    Ungawa és a többiek: Míg vártam kértem be 3 nevesebbnek tűnő referenciákkal ellátott cégtől ajánlatot. Az 1. cég több nap alatt még nem válaszolt, a 2. csak azt küldte át részletesen taglalva amit kiválasztottam a honlapjukon amit úgy gondoltam, hogy megfelelhet. A 3. már fel is hívott egyeztettünk pár dolgot a menetével kapcsolatban (amit itt többen is levezettetek) azonban ők sem hajlandóak semmi konkrétumra míg egyáltalán meg nem nézik a hitelképességemet. (bár ezt nem értem mire fel, mikor nem mindegy, hogy végül milyen rendszerre kell hitel 1 vagy 2 millásra akár. Mindenesetre pénzt kell adnom mielőtt konkretizálnánk, ami furcsa. Nem baj ezt a kört lefutom ez még úgy sem jelent semmit, aztán meglátjuk mit mondanak, illetve tisztázódik még pár dolog.

    FamulusSolar hasonló költségekkel számoltam én is és igazából pont az utolsó bekezdésben írt gondolat (3037-ben) miatt is tűnik szimpatikusnak. Csak ne lenne ennyi bizonytalanság benne.

    Köszönöm így első ízben mindenki segítséget

    [ Szerkesztve ]

  • sanzi89

    addikt

    válasz agyarka #3039 üzenetére

    "A lakossági HMKE beruházás gazdaságosságának alapja a jelenlegi elszámolási rendszer."

    Itt a szaldós elszámolásra gondolsz, ami elvileg meg fog szűnni pár év múlva 2024-ben, ahogy fent volt róla szó?

    [ Szerkesztve ]

    "Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

Új hozzászólás Aktív témák