Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kaktusz2

    tag

    válasz DigitXT #26185 üzenetére

    tekintve,
    hogy az adott ponton nem szabadott volna senkinek lennie, jár a
    motorosnak is, lábtartón való csomagszállításért meg plusz egy

    úgy biza,és ha nincs ott a csomag,még hátra is tudta volna lökni magát

  • #50433536

    törölt tag

    válasz DigitXT #26185 üzenetére

    Pont mostanában akadtam ki magamban, hogy milyen sokan levágják az íveket és csak centikre mennek el mellettem. Nagyon ilyesztő. Ezek az emberek nem félnek az ütközéstől?

    Ebben a videóban is, milyen íven megy az autós? Szemből telibe csapta a robogóst, ott nem volt semmi A-oszlop kitakarás, max egy pillanatig, hisz a motoros állt egy helyben. Ebben a kereszteződésben ki ne csorgott volna előre, hogy biztonságosan át tudjon menni? Persze ennyire azért én se gurultam volna ki, de na... (mondom, nem akarok erről vitázni, mindketten buksik voltak.) Láthatóan nagy a forgalom, ha nem csorogsz előre, soha nem engednek át, mert a robogósnak macisajt van.

    Ezzel egy időben elterjedt az is, hogy lakott területen kívül, nagyobb tempóval úgy veszik be a legkönnyebb kanyarokat is, hogy az autó kereke a felező vonalon megy, vagy simán átjön az én sávomba. A tükrömtől centikre mennek el. Ez már napi szintű élmény nálunk, egyáltalán nem ritka. Ezek nem látják hogy hol vannak az úton? Egyálalán mi a faszt (csúnya szó) keresnek az én sávomban, hogy merik megközelíteni a felező vonalat, nem félnek a haláltól?

    Én a felező vonaltól fél-egy méterre szoktam autóval menni és jobbra húzódok motorral, nagyon félek attól, hogy összeakadok egy szemből jövő autóval, főleg ha kamion. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák