Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hallerlaller

    addikt

    válasz asdf_ #66329 üzenetére

    akkor szerencséd van, engem rendszeresen hívtak ascension szigetekről meg hasonló egzotikus helyekről hajnalban-éjfélkor, szóval muszáj volt beállítani ütemezett ne zavarjanakot 11-7ig. ja meg volt olyan ügyfél is aki hívott fél hétkor valami 'halaszthatatlan' miatt, azt se nagyon díjaztam.

    [ Szerkesztve ]

    Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

  • Boond

    addikt

    válasz asdf_ #66329 üzenetére

    van aki pl tv előtt elalszik ami engem zavar... most a többség - ha csak nem telefon függő - nem valószínű hogy felébred egy sms-re... persze kitudja kinek milyen egyedi sms hangja van.. de itt vegyünk egy általános esetet.

    Sőt van aki hívásra sem feltétlenül, kell fel... hívhatod nyugodtan...

    Nekem rádió az ébresztő... de most kapaszkodj meg mostanában pl a tablet, bár anélkül is felébredek.

    "mert ha az embernek van családja, "
    Erre mondtam a vezetékest azt mindenki tudja.. telefon meg hol itt van hol ott, hol kocsiban felejtve...
    mobil max másodlagos, harmadlagos.

    "mert ha az embernek van családja,"
    Nálam (családba) elég szívás lenne mivel, van mobil de nem feltétlenül van használva... ezért is szoktam pl néha én ha túl sok gyűlt össze.... ez nagyon eltérő... de amúgy ennyi erővel már fb-n vagy viberen is küldhetnének üzenetet nem?

    Amúgy hadd kukacoskodjak, de ha lockolva van a telefon hogy nézik ki belőle a számot? Másfajta adatbázis logikusabb.

    "amely nagyon sokaknál amúgy csak árcsökkentő tényező"
    Mondjuk az ilyennek nem tudom minek van... arra felesleges akkor vehet más szolgáltatást is pl tv, már ha használja... de ez amúgy a nagyon fiatalokra jellemző, akik mobil nélkül létezni sem tudnak...

    Általában (környéken) azért szinte mindenkinek van vezetékes/ is, amit kb mindenki ismer a mobillal ellentétben. DE amúgy ez alapján rengeteg mobil szám is van ami nem aktív.

    " és telefonkészülék sem lóg rajta, tehát azt csörgetni fölösleges."
    Nah annál lehetne hasonlót nem, aki hajnalba sms-t küld. Mert ha már van egy nyomorult száma legalább készüléket rakna rá...

    "(mittudomén, pl. 100+ négyzetméteren ég a céges ügyfél)."
    Ezek egyedi esetek, nyilván rendőr, tűzoltó más eset, de az nem az ébresztő miatt tartja magánál a telefont.

    De akkor most kapaszkodj meg van aki munkaidő után kikapcsolja vagy nem veszi fel pl a cégest.

    Szerintem elég eltérő a helyzet, de hogy a nagy többséget nem érdekli egy sms az biztos.... Engem meg lehetőleg nem keltegessenek fel mindenfélével. Ráadásul a vezetékest azt hallom mindenhol a mobillal ellentétben.

    Nekem meg akkor van wiki/net ha akarom ha nem akkor minek merítse az aksit :)

    [ Szerkesztve ]

  • MadMancs

    veterán

    válasz asdf_ #66329 üzenetére

    Család.
    Jogos. Mondjuk erre nekem az a megoldásom, hogy ütemezett ne zavarj mód éjjelre. Kivételek között vannak a kedvenc névjegyek. Így a szűk család elér. Mindenki más meg kuss.
    Baleset. Ezzel az a baj hogy nem fog belenézni senki telóba, Győrfi Pali is kampányolt sokáig mikor terjedt az ICE hülyeség, meg rendőrség is, hogy NEM fognak senki sérült, beteg, halott telefonjába belenézni kapcsolattartás miatt, mert nincs hozzá joguk.

    Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

Új hozzászólás Aktív témák