Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Diák66

    őstag

    válasz #70635776 #62423 üzenetére

    Az, hogy a Telenoros számlám legutóbb majdnem 12.000 Ft lett, mert kénytelen voltam venni plusz adatot, mert valami miatt elfogyott 60 GB másfél hét alatt. (a csomag árak meg naná, hogy úgy vannak kialakítva, hogy a legdrágább érje meg úgy ahogy) Gyanúm szerint nem sikerült nekik az esti forgalmat számolni, ezért kértem is részletezőt (mert amúgy ez nem jár alapból, így a számlán nem látod, hogy valójában mennyi GB adatot forgalmaztál el, ja és vicc, hogy elektronikusan szerettem volna kérni, mert az mégis csak gyorsabb, de csak papír alapú van, az is postán két hét....) Na meg sokkal kényelmesebb volt egyfelé fizetni, jött a Vodás e-számla és elutaltam (volt, hogy 3 havi összeget előre). Most hó közepén jön az egyik, hó közepén a másik. Na meg valahogy sose szerettem a telenort, bennem mindig is ellenszenvet váltott ki. 2020. Szeptemberben (nagyjából) a full online jelenlét miatt kénytelen voltam váltani. Szükségszerű volt. Május közepétől már semmi sem fog futni online, sőt Győrben fogom ismét tölteni a napjaim nagy részét. Na ott meg a telenor volt mindig telített, de a Vodafone az türhető és használható. Nem csak a sebesség számít, az ár is fontos, meg hogy mennyi adatot adnak. Érdekes Vodafone esetében 50 GB-ba egy kivételével mindig belefértem.

Új hozzászólás Aktív témák