Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    Sziasztok.
    Most találtam csak rá erre a topikra, nem is tudtam, hogy van. Bár nem is kerestem :)
    Nagy Top Gear rajongó vagyok. Láttam az összes létező részt.

    Látom ti is beszéltetek róla, ez a Patagonia special vége eléggé meglepett engem. Nem kis balhé kerekedett belőle. Úgy gondolom én is, hogy nem véletlen ez a rendszám dolog. Az oké, hogy az autó eredeti rendszáma, de szerintem se véletlen esett erre a választás. Külön érdekesség a rész eleji alapozás. Mikor Jeremy érzelmi alapokkal magyarázza a választását. Nem lennék meglepődve, ha az is már azért hangzik el, hogy a későbbi dolgokat "lágyítsák". Ennek ellenére a támadás kicsit kemény. Ezért ekkora balhét csapni? Lehet tényleg ennyire megbántották a veteránokat. De a beszámolók szerint 30éves emberek voltak többségében, a háború pedig 82-ben volt. Inkább voltak ezek "focihuligánok" akik keresik az ilyen balhékat mint, katonai veteránok.

    Úgy összességében a Top Gear-ről az a véleményem, hogy az utóbbi évadok elég furák lettek. Ugye ez egy szórakoztató műsor. De mostanában átesnek kicsit a ló túloldalára. Túlzásba viszik a dolgokat, és néha önmaga paródiája lesz az egész. Kicsit visszavehetnének. Így is szeretem nézni, csak néha zavarnak a nagy baromkodások már.

    Érdekelne engem ilyen insider videó, hogy például, hogyan veszik fel ezeket a specialokat. Valójában mi is történik, mert amit mi látunk az csak szépen meg van vágva. Kétlem én, hogy valóban ők vezetik le ezeket a távokat. Sőt most azt se hiszem, hogy May tényleg 3 törött bordával vezetett végig szinte. Jó lenne látni, hogy ki javítja meg a kocsikat stb stb. Az most kiderült mekkora stábbal, és mennyi cuccal utaznak, már az is elképesztő.

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák