Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tag

    Hali!
    Dominóról, ikon400+I 4s re váltás esetén számhordozásért leránthatnak 70.000 -rel,
    ha pedig új előfizető leszek, 1 év hűséggel, akkor meg csak 120 k +30 k új előfizetői "kaukció"?

    Mi az hogy ez egy spéci dolog? Ilyet szól az eladó. Mitől olyan nagyon spéci? amiért 70 k kell kifizetnem?
    Barátnőm most váltott előfizetésesre kb 10 perc alatt megoldották, kapott új simet csókolom.
    Semmi 70k ról nem volt szó.

    [ Szerkesztve ]

    Esküszöm hogy tudom mit csinálok.....

  • tag

    válasz 1430 #11613 üzenetére

    Barátnőm dominóról átváltott ilyen diákos kedvezményes előfizetéses csomagra, megtartva a régi dominós számát. Ingyen, nem került neki semmibe. Kapott egy új simet, megtartva régi számát és ment az élet tovább előfizetésesen.

    Én ugyan ezt akartam, csak ikon 400 ra váltani 4S -el 1 év hűséggel.
    Készülékért leraktam a 120 K (semmi részlet) letettem a 30k új előfizetői kauciót amit az első 3 hónapban beszámítanak a számlámba, mivel még nem voltam soha előfizető.
    És itt hogy megtartsam a régi számomat, fizessek még ki 70 k-t.

    Miért is kell 70 ezret kifizetnem a számomért, holott kb. 2 nappal előtte ugyan ez a művelet lezajlott barátnőmnél 10 perc alatt, teljesen ingyen? Másik 2 t-mobil üzletben sem értették a dolgot és szegény csóka a 1430-on is értetlenül állt a helyzet előtt. Az a baj azóta eltelt 2 hét és mivel reggel 9 - este 9 ig dolgozom elég nehezen tudok reklamálni.

    Esküszöm hogy tudom mit csinálok.....

Új hozzászólás Aktív témák