Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peltár

    aktív tag

    válasz 4Grider #124805 üzenetére

    Szia! Köszönöm! Ilyet nem használtam még, de a videókon is az látszik hogy kártya be és működik, jelzné is a kártyát egy-három térerő vonás világítana. Utána jönne csak az admin
    finomkodás, de van aki azt írta hogy neki azt sem kellett csak a wi-fi jelszót azt hajrá.
    Gondoltam esetleg hogy mivel négyet is próbáltam és jól dugtam be, feltöltős SIM-et nem szereti. De nem ez a gond. Javasolt volt gyárilag az FW update, az is megvolt, az is csak harmadik kísérletre, mert a gyári FW-t át kellett neveznem tplink.bin-re így ment csak fel.! :Y
    Ez meg nem volt leírva sehol. Szóval minden menne már csak a slot nem jó. A kártyát is látnia kéne és nem válogathat ezt meg a TP-Link support mondta, mert már kínomba rákérdeztem.
    Elsoroltam miket próbáltam, agyaltunk egy kicsit mi lehetne még, de végül az maradt hogy vigyem vissza, csere. Netes vásárlás, de csak 24-48 óra múlva cserélik ki, ha van raktáron másik ha nem. Ezért vacakoltam vele hátha életre tudom lehelni.
    -------------
    Glacious: Kezeli az Admin menüben a PINT, le lehet tiltani, ha már látja a kártyát.
    Ameddig nem lát SIM et addig No SIM or Card Error üzenet
    + ha látná 8 különböző profilt lehetne beállítani, manuálisan megadni a Telekom beállításait.
    Meg van az is 1 A4 oldal ;) Gyakorlatilag ugyan úgy kéne lássa az aktiválatlan SIM-et is mint
    ha beteszed telefonba 2G-3G mód amíg nem aktiválod a PINT kéri, vagy kikapcsolod. aktiválás után látja a 4G LTE módot, az új kártyák már csak ilyenek 4G LTE.

Új hozzászólás Aktív témák