Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gabriel Dawn

    tag

    Sziasztok!

    Lenne egy problémám, leírom hátha tud valaki ésszerű magyarázatot a dologra.
    Adott egy Abit IS7 lap és benne 512mb ddr1 ram kingmax. Mikor használom a gépet, egy idő után azt veszem észre, h belassul, érthetetlen módon. Szaggatnak a youtube videok stb. Azt hittem windows újratelepítése megoldja a problémát mert sok szeméttel bolt már tele, de nem, friss windows-al is ugyanez a helyzet, megy egy bizonyos ideig ah kell, aztán gondol egyet majd minden szaggat, belassul. Megnéztem everestbe memória késleltetés pl alapjáraton 120, belassulás után 350-400kb. Arra rájöttem h a memória a ludas, csak nem tudom h miért. Ja és ha belassul akkor általában lassan is bootol be, bios is akadva jön be utána stb, amikor pihentetem a gépem pl reggel bekapcsolom, gyorsan betölt , elindúl. Aztán újra jelentkezik a lassulás. Időzítések is normálon vannak, ddr400-nak is kezeli a lap, nem értem mi lehet a baj, 1 honapja kezdődött a dolog. Kérdésem az lenne tehát, h lehet ez memória hiba, vagy arra is van esély h alaplai hiba, esetleg találkozott valaki hasonlóval már? köszönöm előre is. :R

Új hozzászólás Aktív témák