Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • garfield545

    tag

    Memória ürítési gondok

    MSI Z170a Gaming 5
    Intel Core i5-6600
    Kingston 4x4GB DDR4 2660MHz
    MSI GTX 970 GAMING 4G
    A-Data 256GB SATA3 Premier Pro SP920
    FSP AURUM GOLD 500 80+ Gold
    szépen össze is raktam nincs velük szerintem semmi baj minden driver program redist ami megfelelő működéshez kell felrakva VISZONT adódott egy iszonyat nagy problémám amire nem találok megoldást amint elkezdek letölteni torrentel vagy steammel netán originnnel vagy csak a böngészővel nagyobb fájlt bizonyos idö után a rendszer memóriám telítődik és összeomlik újraindul ilyen volt pl a GTA V ami 60 giga 2 részletben kellet töltenem mert mind a 16 giga memória megtelt szeretném kérni a nagyérdeműk hozzáértés prohardveres pc-s brigád hozzáértés segítségét mert így elégég selejtes megjegyzésként írnám hogy a rendszer 9x lett újrafelvétele előszór 64 bites Windows utána 32 es utána 64 es frissítsek nélkül és ugyan a variációk win7-8-8.1-10 el mégis fenált a probléma nagyon örülnék a segítségnek totál megvagyok lőve napok óta bújom a netet még semmi használhatót nem találtam
    előre is köszönöm a segítséget

    UI szimpla filmeknél is fagy a gép mert meg teliik a memo és nem ürít

    Mama mindig azt mondta, hogy az embernek csak annyi vagyon kell, amiből megél, a többi csak felvágásra meg fennhéjazásra való.Az embernek előbb maga mögött kell hagynia a múltat, csak akkor mehet tovább.Az élet olyan, mint egy doboz bonbon: az ember nem tudhatja, mit vesz belőle.

  • garfield545

    tag

    Sziasztok lenne olyan fejlemény hogy végig futatam a Memtest86-ot a gépen és 1x meg fagyot a gép másodszor meg végig ment hogy ez most akkor mit jelent mert már kezd nagyon ellegem lenni az egészből több mint fél misi fekszik a motor háztető elat és a hátam közepérese kivánom eszt a hibát

    Mama mindig azt mondta, hogy az embernek csak annyi vagyon kell, amiből megél, a többi csak felvágásra meg fennhéjazásra való.Az embernek előbb maga mögött kell hagynia a múltat, csak akkor mehet tovább.Az élet olyan, mint egy doboz bonbon: az ember nem tudhatja, mit vesz belőle.

  • garfield545

    tag

    válasz TechN7ne #48549 üzenetére

    Memtest86 ellég ha erre rákeresel

    Mama mindig azt mondta, hogy az embernek csak annyi vagyon kell, amiből megél, a többi csak felvágásra meg fennhéjazásra való.Az embernek előbb maga mögött kell hagynia a múltat, csak akkor mehet tovább.Az élet olyan, mint egy doboz bonbon: az ember nem tudhatja, mit vesz belőle.

Új hozzászólás Aktív témák