Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vittuka

    aktív tag

    válasz szonti #31106 üzenetére

    Nehéz elhasználni a ramokat, nekem van edo ramom itthon ami a mai napig hibátlan, igaz nem voltak agyonhajtva és használva sincsenek egy ideje. Egy standard idôzítésü 400-as ram (3-3-3-8), alapfeszültségen nagyon sokáig elmegy. Nem kell félni a használt ramoktól, viszont ezt a kingston meg kingmax dolgot a mai napig nem értem teljesen. Az, hogy vannak sorozataik amik válogatottak és erôsek az rendben van, de egy átlagos ram szerintem semmiben nem különbözik a többi gyártóétól. A kingston összevissza rendelgette a memóriachipeket ahol éppen olcsó volt, saját kingston feliratú chipeket a ramok kis százalékánál használt, ezeken láttam a legtöbb fajta gyártó memóriachipjét.. A kingmax sem emelkedett ki a tömegbôl, ráadásul a ddr2 ramok árának lehúzásánál döntô szerepe volt. Az, hogy piros nyákot használt még nem tette különlegessé, most meg keresi ezeket mindenki. Na mind1, csak egy észrevétel volt. :)

    http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=vittuka | Ha lehet privit vagy emailt írjatok, a hirdetés hozzászólásokat ritkábban nézem!

Új hozzászólás Aktív témák