Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sgery

    őstag

    Üdv mindenkinek!
    Jelenleg a T-mobile-nál vagyok Üzleti előfizető. Szeretnék váltani Telefon-ra, mivel jobb ajánlatuk van a részemre. A számomat is hordozni szeretném. Mi a leggyorsabb menet?
    A hűségszerződésem 10.-én jár le, az e havi csekket még nem kaptam meg, de ha be is fizetem holnap akkor se regisztrálják 10.-ig.
    Azt tudom, hogy van egy és kétkapus lehetőség, de melyik a gyorsabb?
    Ha pl. a Telenorhoz megyek be kérvényezni, akkor rögtön alá tudom írni a szerződést, átvenni a sim kártyát (ami még nem működik) illetve meg tudom venni a telefont?
    Vagy mit javasoltok? Mennyi idő stb stb..?

    Amúgy desire-t akarok venni, de látom készlet hiányt írtok. Azért lesz még belőle később is, ugye?

    Előre is köszönöm! :)

    [ Szerkesztve ]

    FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

  • sgery

    őstag

    Kérem aki tudjon, igazítson útba :)

    Szóval, eddig t-mobile-os voltam, most átmentem (ma) a telenorhoz számhorzodással. Ja igen, és üzleti előfizető vagyok. Kinéztem a telenor aktuális árlistáján a HTC desire telefont, középkategóriás előfizetéssel (meneger 4000) 29.900Ft-ért. Az árlista itt látható. Ennek a legalján, kiemelt akcióként van feltüntetve az említett áron, 4-es paragrafus megjelöléssel, ami az alábbi: 4 A Kisvállalkozásoknak szóló készülékajánlatainkat adószámmal rendelkező üzleti előfizetők vehetik igénybe 2 éves hűségnyilatkozat aláírásával és az ÁSZF 3. mellékletében meghatározott tarifacsomagok esetén 2 év tarifamegtartással, szolgáltatási szerződés esetén pedig a tarifacsomag szolgáltatási szerződésben meghatározott időtartamig történő megtartásával. Amennyiben az Előfizető a fentiektől eltérő, ÁSZF-ben nem szereplő (zártkörű, promóciós, stb.) tarifacsomaggal rendelkezik, úgy a tarifacsomag besorolásáról, illetve üzleti tarifacsomag esetén a tarifamegtartás időtartamáról az üzletben tájékozódhat.
    Egy picivel feljett szintén 29.990Ft-os áron látható, de ott a mobil online flexi csomag esetén, pontosabban ha azt is választanám az előfizetéshez.
    Mikor bementem ma szerződést kötni, szintén erről tájékoztattak, hogy csak internetcsomaggal annyi, de igazából egymást kérdezték és próbálták meggyőzni, látszott hogy gőzük sincs. Telefonos ügyfélszolgálatot felhívtam, ott előszőr szintén ezt mondták, de újrahívtam, megnézzük más mit mondd, ő csak 79.900Ft-ért látta a rendszerben. Kb 10perc alatt megmutattam neki ezen árlistát, de nem értette, végül ő is internettel kiegészítve adta a 29.990Ft-ot. Kérdem akkor Én, rosszul értelmezem a táblázatot? Vagy tényleg a telenoros ügyintézők nem tudják az akciókat?

    FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

  • sgery

    őstag

    válasz sgery #6725 üzenetére

    rögtön válaszolnék saját problémámra:
    Én láttam jól, az első ember aki ezt konstatálta az az aldiban dolgozó kolléganő, csak ő vette fel a telefont a boltokból... Így sikerült most a mammutban is megértetni a tényt, elfogadták, sajnálták, holnap meg is oldják...

    Szóval ennyit a telenorról, jól tájékozott mindenki...
    De legalább szépek az ügyfélszolgálatos nők :) Bár a t-mobile-nál se semmi a felhozatal :)

    FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

  • sgery

    őstag

    válasz club1 #6727 üzenetére

    Ne már hogy itt is meg kell győzni az embereket :)
    Van egy külön pont, alsó résznél, miszerint htc desire 29.990Ft 4-es paragrafus megjelöléssel. Ez a legalsó táblázat, nem az amelyikben netes beosztás is van. Ezen akcióban ha meneger díjcsomagra vált valaki 2éves hűségnyilatkozattal (és 185e-res kaucióval) akkor ennyiért elviheti. Felső kategóriás csomagban 9.990Ft.
    Ez tény, már a boltban is belátták

    FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

  • sgery

    őstag

    válasz club1 #6729 üzenetére

    a 185e-ret akkor kell fizetni, ha 2év előtt felbontod a szerződést.
    mindenhol kell fizetni valamennyit, csak általában ez az összeg 45e ft...

    amúgy desire nélkül is 185e-ret kell fizetni csomag felbontásnál, sőt ugyan úgy 2év hűséget alá kell írni. tehát hülye aki nem vesz mellé valami telefont...
    mert ugye igen jók a percdíjak a manager díjcsomagban...

    és amúgy 4-es és a 6-os paragrafus is szól rá!

    [ Szerkesztve ]

    FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

  • sgery

    őstag

    válasz vmatyko #6731 üzenetére

    jó neked, nekem sikerül mindig kifognom a problémás ügyfélszolgálatokat (nem csak itt, az életben...:/ )

    FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

  • sgery

    őstag

    Megjött a telenor egyoldalú szerződés módosítás papírja, benne ezen változtatásokkal:
    - Havidíj 259Ft/kártya díjjal növekszik
    - A 100% lebeszélhetőség ezek után 50%-50%-ban oszlik hálózaton belül és kívülre
    - Sms díja 2,54Ft/db-al nő
    - Eddig mp számlázás helyett az első perc fix számlázású, utána lesz mp.
    Utóbbi fáj a legjobban.

    A lényeg. Fel lehet mondani ilyenkor a szerződést? Nem tartom jogosnak ezen lépéseiket.
    Egyoldalúan felmondanám én is a céges kártyáimat náluk...

    Hűség még fél évig tart náluk, 200e/kártya kötbérrel

    [ Szerkesztve ]

    FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

  • sgery

    őstag

    Az írásokból ítélve gondolom nincs esély a hűség kötötte szerződés bontására :/
    Kíváncsi vagyok mit néznének ha írnék nekik egy egyoldalú szerződés módosítást, hogy ezek után évente fizetek mert én így rendelkezem és csökkentem a kötbért 0ft-ra. Mert egyoldalú szerződésmódosításra lehetőség van.

    Ha lejárt a szerződés én is körbenézek, talán lesz jobb ajánlat.
    A mostani 200e-res kötbér azért van, mert 30e-ért adtak egy 100e-res telefont manager 4e-res csomaggal (ami kicsit sem rossz). Persze itt is nagy volt a hozzáértés, apróbetűben találtam ezt az akciót, mammutban, telefonos ügyfélszolgálaton, e-mail ügyfélszolgálaton sem ismerték az akciót (hiába mutattam nekik), egy kis viszonteladó boltban ismerték el, hogy tényleg van ilyen akció (végig hívtam minden boltot), aztán ennek erejével elmagyaráztam a mammut bolt vezetőinek, hogy nézzétek oda van írva. Hát oda adták utána. Elég buták szegények...De én jól jártam, vettem 4-et is belőle :) És végülis a 70e kedvezmény/készülék 17havi ingyen havidíjat adott

    [ Szerkesztve ]

    FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

  • sgery

    őstag

    "A postai úton megküldött tájékoztató levelünknek megfelelően a távközlési adó miatti árváltozások 2012. augusztus 24-étől lépnek életbe. A tájékoztató levéllel egyidejűleg kiküldésre került az egyoldalú szerződésmódosításról szóló dokumentum is. A változtatások üzleti döntés alapján lettek meghatározva, attól eltérni sajnos nem tudunk.

    Amennyiben nem fogadja el az egyoldalú szerződésmódosításban foglaltakat, akkor a levél kézhezvételétől számított 15 napon belül írásban van lehetősége jelezni felénk.

    Tájékoztatjuk, hogy a dokumentum alapján a rendkívüli felmondásra tudunk lehetőséget biztosítani, amely alapján a keretszerződés, illetve a szolgáltatási szerződésben foglalt tarifacsomagokhoz kapcsolódó kötbérektől tudunk eltekinteni.

    Felhívjuk figyelmét, hogy amennyiben az adott GSM számhoz kapcsolódóan korábban készüléket is vásárolt, úgy rendkívüli felmondás esetén a készülékhez kapcsolódó kötbér összegét jóváírni nem áll módunkban. "

    FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

  • sgery

    őstag

    Sziasztok!

    Tud valaki esetleg olyan benfentes telefonszámot, ahol meg tudom sürgetni az alábbi eseményt? :

    Van egy céges előfizetési flottám a telenornál, amiben 4 előfizetés található. Ebből az egyiket bementem felmondani a mai napon, viszont az ügyintéző tévedésből másik számot (a legfontosabb fő telefonszámot) mondta fel. 5 perc múlva látom, hogy nem tudok telefonálni, gyorsan visszamentem és jeleztem. Valami belső e-mailben átküldte a dolgot, ami legfeljebb 72 órás!!! visszakapcsolást jelent. Mondanom sem kell, ez katasztrófa lenne.
    Felhívtam egy másik számról a 1220-as, ott több emberrel beszéltem, volt aki teljesen elutasított, volt aki próbált volna segíteni, de ahhoz az üzletben lévő kollégának vmi bejelentőt kellett volna felvennie. Hiába mondtam, hogy azonnal szolgáltatót váltok, ha az ő hibájuk elhárítása 72 órába kerül, szarnak rá magasról.
    Tehát olyas valaki kellene, aki ott ül és ezt intézi.
    Vagy javaslat arra, mit tegyek?

    Köszönöm előre is!

    FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

  • sgery

    őstag

    válasz club1 #18653 üzenetére

    Átadtam az Ügyintézőnek a teljes szerződést pakkot, abban csak a lemondandó telefonszám papírjai voltak (köztük a lemondandó telefonszám is). Gondolom én hibáztam, hogy nem egy fejszére volt írva a szám és vágtam az agyába az Ügyintézőnek, továbbá nem álltam mellette és fogtam a kezét, mikor a gépen ügyködött.
    Minden szerződést átolvasok, a telefonszám bal felül volt és kétség sem merült fel bennem, hogy hibás ezért nem ellenőriztem (de amúgy sem tudom fejből ezt a számot, mert nem az enyém volt) Egyébként úgy szokás, hogy mikor átadunk az ügyfélnek bármilyen papírt, minden rajta lévő adatot megmutatjuk és ellenőriztetünk. Legalábbis a jobb helyeken így szokás.

    FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

  • sgery

    őstag

    Egyébként a telefonos Ügyfélszolgálatot sem értem. Dolgoztam régen egy másik multi cég pont ugyan ilyen posztján 1 évig. A kollégák 99%-a minél előbb szabadulni próbált a hívásoktól, erről persze a vezetés is tehetett. Amikor hozzám jött olyan probléma, ami a Cég hibája nem azt mondtam, hogy ebben nem tudok segíteni, várjon várjon aztán lesz valami. Aláírta a szerződést, ott van benne, hogy 1 hónapunk van, várjon 1 hónapot... Felálltam, elbattyogtam az osztályvezetőig, ha jó napja volt segített, ha nem akkor elmondta, hogy kik intézik ezt az épületben. Átbattyogtam oda, elintéztem, visszamentem a telefonhoz és kész. Elintéztem a hibát, amit "nem" lehet.
    Elvégre ezért fizettek...

    Dub01:
    Kívánom, hogy egyszer legyen egy sikeres céged és téged is érjen ilyen probléma. Hiába mondod, a hiba forrása nem én voltam, nem én írtam rossz telefonszámot. És mégvalami. Az Cég van az Ügyfélért és nem fordítva. Én is így vezetem a Cégemet és lőőőn, működik!

    [ Szerkesztve ]

    FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

  • sgery

    őstag

    válasz Qru #18658 üzenetére

    Nálunk nem volt ilyen (Digi). Ott igazából semmi mérce és semmi elvárás nem volt. Ha beértél időben és nem lépted túl a pihenőt, akkor nem volt semmi következmény. Sokan pl. benyomták a mute gombot, ha mázlijuk volt és nem rakta le a telefont a hívó akkor 10perc szünetet kaptak...
    Az a baj, hogy hiába mondanám azt, hogy átmegyek másik szolgálatóhoz. Mind ugyan az. Ha nem vagy kiemelt több ezer előfizetéssel rendelkező nagy cég, akkor marad a nesze semmi.

    Voltam én is adatrögzítő ugyan itt, nem hitték el, hogy ennyi adatot be lehet vinni ennyi idő alatt. Semmi jutalmat nem kaptam, ha 10x annyit iktattam mint mások. Kipróbáltam, bementem, átaludtam 1 munkanapot, senkinek nem tűnt fel!!!

    [ Szerkesztve ]

    FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

  • sgery

    őstag

    válasz csab2 #18661 üzenetére

    Köszönöm mindenkinek a segítő hozzászólását, úgy viszitek előre a megoldást mint egy tornádó.
    Vagy mindannyian ott dolgoztok?

    FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

  • sgery

    őstag

    válasz t-bali3 #18667 üzenetére

    Neten az online ügyfélszolgálati oldaladon meg tudod nézni.
    Nekem 185e volt a kötbér

    FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

  • sgery

    őstag

    válasz Qru #18669 üzenetére

    Pár órája aktiválták, de csak mert írtam tegnap e-mailt nekik, ugyanis erre válaszoltak, hogy megsürgették és kész.

    FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

  • sgery

    őstag

    válasz t-bali3 #18678 üzenetére

    Lehet mondjuk kevesebb Neked, én egy akkor kb 100e-res telefont kaptam 30e-ért (manager 4000-res csomaggal), lehet azért volt ekkora a kötbér.

    FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

  • sgery

    őstag

    Sziasztok!

    Olvasgattam de nem találtam választ még arra, hogy a mostani egyoldalú szerződésmódosítással mit tudok kezdeni. A cégemen belül van egy kártya, amire még fél év hűség van de már most szabadulnék tőle, a kérdés az, hogy lehet-e most, hogy egyoldalúan újra emelnek (mikor megkötöttem 7000Ft volt a havidíj, most 8400Ft, ezután 9500Ft lesz plusz a kapcsolási díj, arról nem is beszélve hogy közben csak elvettek a szolgáltatásból, pl csak 50-50%-ban lehet lebeszélni a havidíjat).
    Szóval manager 7000 tarifában vagyok, le tudom mondani most?

    Még pár vélemény:
    Van egy mobilnetes előfizetésem is a tabletbe, gondoltam télre 3 hónapra szünteltetem erre telenor: szüneteltetési díj havi 1000Ft és egyszeri díja is van. Szóval jobb ha ingyen felmondom a szerződést és újrakötöm 3 hónap múlva. Sok értelme van, még nekik is drágábban jön ki.

    A manager tarifacsomagba nem lehet további mobilnetet venni. 500mb semmire nem elég, de legalább minimum 10 üzenetet küldenek ha elfogyott a keret, csak hogy tutira tudjak róla.

    Egyébként más szolgáltató is emelt most? És kapcsolási díjat is bevezettek? Mert ha nem, akkor már megyek is máshova, a többi előfizetésre nincs hűség, azt én sosem kötök pont az ilyenek miatt (ez az említett kártya is kollégáé aki mindenképp akart egy gagyi de olcsó telefont rabságért..)

    FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

  • sgery

    őstag

    válasz club1 #30270 üzenetére

    A weblapjukon nem nagyon írták ki a tarifáknál :/

    Amúgy nem tudom ki járt már a Telenor rezidencián Törökbálinton, hát nem egy filléres bázist húztak fel oda. Csak pár napot dolgoztunk egy alvállalkozó alatt kertészeti munkákat végeztünk, de így is eleget mesélt az ottani közeg nekünk. Wellnes részleg is van, medence, szauna, napozó ágyak, csak hogy el ne fáradjanak két lehúzásos döntés között. A főnök alatti épületrészt tó veszi körbe, mint ha várná a vasvillás népet.. :)
    És persze a főnök rálát mindenre, van távcsöve is :D a 40 fokos melegben pár emberem lekapta a pólóját mert már nem bírta, de kb 500méterre az épülettől. 10 perc múlva már hívtak is, hogy mit izgatjuk az igazgatót :D
    A legtöbb ottani ember akivel beszéltem azt mondta, hogy az egész vezetőség töketlenekből van összeválogatva, még a munkájukhoz is alig értenek. Hozzánk is kijött egy fő vezető megnézni, hogy megy a gyepszellőztetés, majd ő frankón megmondja hogy kéne nekünk csinálni. Még a munkák előtt mondtuk nekik, hogy ettől a munkától semennyire nem lesz szebb a gyep, ahhoz át kéne nézni az öntözőt mert már 2 éve nem megy és trágyázni sem ártana, de nem, a vezető azt mondta ez kell a gyepnek ettől lesz szép. Ez mindent elmond... Egy dolog, hogy nem ért ahhoz amit csinál de miért szól be olyannak is, aki legalább ért ahhoz amit csinál. El sem végeztük a teljes munkát csak kb a felét, természetesen semmi sem lett belőle kifizetve.

    [ Szerkesztve ]

    FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

  • sgery

    őstag

    csak érdeklőnék, hogy csak a telenornál vagy minden szolgáltatónál úgy van, hogy ha számot hordozok más szolgáltatóhoz és pont megkezdődött egy új számlázási hónap a telenornál mielőtt átaktiváltak, akkor 1 napért kiszámlázzák az egész 1 hónapot?

    FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

  • sgery

    őstag

    válasz 4Grider #38874 üzenetére

    Pedig én cégeset vittem át.
    No ez van, igazából már a hócipőm tele van a Telenorral olyan szintre süllyedtek. Annyi egyoldalú emelés, módosítás meg minden volt már és még ez is. Komoly gond van náluk a vezetőséggel.
    Egy vezetőjükkel volt szerencsém találkozni (dolgoztam alvállalkozóként a törökbálinti birodalmuknál), hát a határozatlan jellem és a buta szó tökéletesen körülírta. Egyik dolgozója sem tisztelte, az összes vezetőt kibeszélik. Jó kis cég :) Amint lesz digi mobil szerintem végük.

    FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

  • sgery

    őstag

    Sziasztok!

    Nem tudom hogy a yettel-el van a hiba nálam vagy a készülékkel, így itt kérdem hátha tudjátok mi lehet a gond vagy hova forduljak vele :)

    Oneplus 10pro a telefon, minden a legfrissebb rajta.

    Ha bázisállomást vált, nagyon sokszor eldobja a netet - és addig vissza se jön, amíg a mobilnetet ki/be kapcsolom. Ha egy helyen vagyok, tehát állomást jó esetben nem kell váltani akkor semmi ilyen hiba nincs - ezért következtetek erre.
    Újraindítás, minden frissítés, mobilnetnél minden beállítva (hívás közbeni net is).
    Amikor nincs net, akkor is írja hogy 4-5G net hálózaton van, egyszerűen nem megy az adat.

    Hol lehet a hiba?

    FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

  • sgery

    őstag

    válasz Landsmann #104358 üzenetére

    köszi a válaszokat. egyrészt megnyugtató, másrészt bosszantó. de túlélem :)

    FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

Új hozzászólás Aktív témák