Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • azbest

    félisten

    válasz Somatom #49361 üzenetére

    valószínűleg nem mindegy, hogy külsős előre fizető fajta -e (külsősként előbb fizetsz, aztán nézed)
    vagy telenors számos belsős utólag fizető. Bár hogy például prepaid esetén melyik esetbe tartozna, az megint talány.

    Teljesen átláthatatlan és eddig nem találkoztam, azt hiszem a szabályzatokban sem vele, hogy hogyan számláznak.

    Külsősként elsőre 889 volt a néhány nap a kezdő tört hónapból, eleve előre fizetéskor ennyit kért. Aztán volt egy 2490-em, aminek a végelfelé lemondtam, de még valahány napig élt, ezt jelezte is a felület és működött is a hbo. Ott azon paráztam, hogy nem kezd-e bele mégegy hónapba, de nem volt több számla.

    Az net előfizetéshez mikor próbáltam, akkor elsőre nem a mytv felületen rendeltem meg, hanem a mytelenor-on, csak az teljesen félresiklott. Mivel nem akartam időt tölteni az ügyfélszolgálattal, így mytévére regisztráltam és ott kértem start csomagként, mivel regkor már meg kell adni. Azzal eldobta a hozzáférhetetlen eredetit. Majd hűséges hbo-ra váltottam arról. Sejtettem, hogy bebukom az eredetit, de elengedtem, mert én nyomkodtam a váltást.

    Szóval akkor volt egy 1 napos hűség nélküli 2490 és egy 29 napos 1989 hűséges is a számlán a hó végén. De a kedvezménykeret nagyrészt fedezte, nem variáltam miatta. A azóta 1989-ként van rajta. Persze ettől még teljes káosz volt a rendszerben, szóval végül a hűséges paramétereinek rendezéséhez kértem ügyfélszolgálatos segítséget. Mostanra más szinkronban van a javított rendszer.

    Így utólag lehet jól is jártam, hogy hűséges lett, mert így a tévé csomagok változása után is a hűség végéik benne van a kedvezménykeretben.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák