Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • t_a_m_a_s

    őstag

    válasz m3ss #3695 üzenetére

    Nem hülyeség az első fele sem, csak nehezen kivitelezhető. Valahogy nehezen tudom elképzelni az esküvőfotós kollégákat ahogy a nyár és az esküvői szezon közepén csak úgy hobbiból elugranak fotózgatni szabadidejükben... Kb olyan, mintha nekem azt mondaná valaki, hogy napi 10-12 óra autocadezés után üljek már le otthon, és rajzoljak vele valamit csak úgy, önmagam szórakoztatására... Valszeg eret vágnék rajta:))

    [ Szerkesztve ]

    Holnap majd jól beletépünk...

  • #31757056

    törölt tag

    válasz m3ss #3695 üzenetére

    Nem biztos, hogy ertetted amit mondtam, nekem mindegy hogy ki mit fotóz, ez nyilvanvalo. A gond az egyensullyal van leginkabb, megpedig azzal, hogy ki mennyit es mibol posztol, mert keves a lehetoseg az ujaknak, vagy ha van is sokszor egybol el vannak kuldve a levesbe, illetve keves lehetoseg nyilik arra, hogy valtozatos kepeket ertekeljunk. Mindezek egyutt visszavetik az ertekelesek szamat.

    Mas, nem ide tartozik: Van meg valami ami eszembe jutott az ertekelesek kapcsan, amiert ez olyan nehez lehet sokunknak talan mert a ket dolog meg csak nem is rokon mufajok, fotozni illetve ertekelni (foglamazni, szepen valasztekosan, velemenyt jol kifejtve) abszolut nem ugyanaz. Illetve az aki jol fotozik, nem hozza automatikusan maga utan azt, hogy jol is ertekel. Illetve van aki frappansan fogalmaz, es nem is ir abszolut hulyesegeket, sot nagyon is jokat, viszont fotojat meg egyet sem lattam az itt toltott 4 ev alatt. :D Ritka az, aki mindkettot jol csinalja egyszerre...

    t_a_m_a_s nem feltetlen arrol van szo, hogy menjen el kulon fotozni maskor akarki is aki ebbol el, csak azert, hogy a totyiknak itt jajj de jo legyen :D biztos vagyok benne, hogy vannak olyan fotok is amik melo kozben ugy keletkeznek, hogy mondjuk menet kozben meglatunk valamit a helyszinen ahol eppen kint vagyunk valami mast es neha elkattintjuk, vagy valami ilyesmire gondoltam... Vagy valamit amit a kiadott albumba nem teszunk valamiert bele, de amugy meg nagyon jo kep, vagy akarmi. Persze, ezek csak otletek tolem, ha nem lehet hat nem lehet. :)

    [ Szerkesztve ]

  • goldnarmz

    aktív tag

    válasz m3ss #3695 üzenetére

    "...mindenki olyan temat fotoz amit tud/akar..."
    Igen, csak akkor ne legyen meglepve az illető, ha hozzá sem szólnak a képeihez, mert már mindenkinek a könyökén jön ki az x. ugyanolyan témájú / színvilágú galéria, amin kb. a szereplők mások, meg az, hogy egyiken ekevas, a másikon meg körfűrész van díszítésként. El kell fogadni, egy idő után unalmas. Még akkor is, ha meg van mondva, hogy "az a tuti, és kész". Ez nem FB, itt nem a párok rokonai/barátai fényezik a cerkát a galériákra. Egy profinak be kell látnia / fel kell ismernie / el kell fogadnia ezt is. Csakúgy, mint a másokkal folytatott kommunikációs problémákat. S-z-e-r-i-n-t-e-m.

Új hozzászólás Aktív témák