Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz -Ben- #45085 üzenetére

    Tényleg, írja is az oldal, hogy a 2017.01.01 után vásárolt hűtőhöz ha véletlen nem kaptál volna, akkor ingyen elküldik neked az AM4 kitet. Legalábbis amennyire a németemmel értem. :D

    (#45087) Remusz911: Nekem egyértelműnek tűnik, hogy túlmelegszik. A Linx úgy működik, hogy minden körben előkészíti a feladatot, ilyenkor kevéssé terhel, majd elvégzi a feladatot, ami nagyon. Úgy tűnik, az 512MB-osnál elég ideje van az előkészítések alatt visszahűlni, a nagyobbnál már nem.

    Viszont az a tény alapján, hogy a mindössze 14 másoperces teszt is túlmelegíti én arra gondolok első körben, hogy nem elég jó a hőátadás a CPU és a hűtő között. Lehet, hogy rosszul van felfogatva. Mert ha alapvetően csak gyenge lenne a hűtő, akkor több idő lenne, mire elmelegszik, tipikusan néhány perc, nem szűk 14 másodperc, hiszen a teszt indításakor a hűtő hideg, és idő kell neki, mire átmelegszik, és már nem tud elég hőt elvezetni. Az ilyen 10 másodperces elmelegedések inkább a rossz felfogatás miatt szoktak lenni, amikor a hő el sem jut a hűtőig rendesen.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák