Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • molochtomika

    tag

    válasz gombcomp #31617 üzenetére

    Ezt addig tudod átéléssel mondani, míg téged nem károsítanak meg és a te pénzedből talpra állni. Ez pedig az én véleményem és akár tanácsként is veheted! :R :R :R

    Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=molochtomika

  • Shkiz0

    nagyúr

    válasz gombcomp #31617 üzenetére

    Én is ismerem személyesen, volt nálam 2x is, én se ilyennek ismertem meg. A magánéleti problémáiról is tudok, épp ebből kifolyólag voltam vele eddig is toleráns. De szerinted másnak nincsenek?
    Nem tegnap óta tartozik, nem is tegnapelőtt, hanem március közepe óta, most meg írunk július közepét. Ez ha jól számolom 4 hónap. Én hajlottam ám a részletfizetésre is, sőt mikor felrakta eladásra a vga-t 85K vagy 86K-ért (pontosan már nem emlékszem) akkor felajánlottam hogy ennyiért visszaveszem, dobjon rá még 30-at és el van rendezve. Egyik se volt jó. Igaz ekkor is buktam volna, de az lett volna a kisebbik rossz. Ekkor ő levette a hirdetést és azt mondta lesz kp-ja inkább azt adna, és akkor megmarad a vga is. Persze fizetve azóta se lett, de közbe kaptam egy kosár ígéretet.
    És örvendetes hogy a hobbiját nem adta fel, de ettől még nekem nem lett pénzem. Nem tudom, lehet velem van a baj, nálam az első, hogy ha tartozok azt fizetem ki leghamarabb. Ha ehhez az kell, hogy a heti 5 sör helyett csak 1-et ihatok meg, vagy épp 3 hétig nem motorozok, vagy épp zsiroskenyeret eszek pár napig akkor is bevállalom. Szóval a lényeg, hogy ami nem létszükség arról lemondok egy kis időre. Nálam a hobbi az nem létszükség, és gondolom másnál sem.
    Szóval úgy gondolom 4 hónap várakozás, mellébeszélés, és ígérgetés után nem nagyon kell ragoznom miért is fordultam a hivatalos út felé. Sajnos a pénz nekem is pénz, nekem se adta ide a nagyker anno ingyen, ki kellett fizetnem. És akár elhiszed akár nem, a 115K majdnem 2 havi fizetésem. És igenis kellemetlen helyzetbe hozott ekkora összeg, én sem rajzolom a pénzt. Most meg hogy munkahelyet váltottam főleg, mivel így most megszűnt az a lehetőségem is ami eddig volt, ami kereset kiegészítésnek jó volt.
    A folyamatos ígérgetésekből meg nem lesz pénzem, és ezt a hercehurcát is unom már, szeretném végre lezárni így vagy úgy, és ennek úgy látom nincs más lehetősége mint a bíróság.
    Azt meg inkább nem ragozom, hogy felnőtt fejjel milyen hozzáállás már az, hogy azt mondja ha feljelentem letagadja hogy átvett tőlem bármit is, mert nem adtam neki róla papírt. Nem a dedóban vagyunk, felnőtt emberek lévén vállaljuk azt, amit elkövettünk, vagy amit tettünk. Én így szoktam tenni, de lehet akkor csak én vagyok ilyen elbaszott egy ember.

    Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

Új hozzászólás Aktív témák