Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mpierre

    veterán

    válasz Qru #23568 üzenetére

    Ha abból indulok ki, hogy a P4 650 meddig volt elég, akkor még így is van bő 2 év (vagy több) mire esetleg cserélnem kell a gépet. Ok. Nem a játékok miatt tartom a gépet.
    Felőlem billeghet a vas, majd kitámasztom egy kmt-vel. :DDD Aztán meg, hogy kihajcsa-e, vagy sem a vidikarit az tök mindegy.
    Szerintem, meg notit ne. Volt. 2 évig. Örültem mikor elpasszoltam, csak a gond van vele. Nem tudom javítani, az adataim meg mennek a szervizbe, ha gáz van a géppel.

    #### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

  • katt777

    félisten

    válasz Qru #23568 üzenetére

    Az lesz ám a szívás, ha játszani akarsz. Olvasom pl. C topicban, hogy vannak játékok, amelyek egyszerűen nem mennek notin, hiába van bennük megfelelő erősségű és tudású VGA. Egyébként meg, ha belegondolsz, a noti is asztali gép, valamint az asztali is hordozható. :U A legolcsóbb "notebook" egyébként pár 100-as tescoban. :DDD
    A csajod leváltott egy Mac-re, ejh! :(

    Lacc88: Minden, core i 920-nál és X58-nál újabb cuccról. Na, Mac-en majd jó gamelést, főleg, amennyibe kerül! :P

    mpierre: Játékre is bőven elég. P3-am és P4-em is 3 - 3 és fél évet húzott ki, még csak nem is a legerősebb VGA-kkal, persze a vége felé "kicsit" már butítani kellett a grafikát. AMD-től végtelen boldogsággal szabadultam meg 1 év után, abban már benne volt 1 fejlesztés, + egy rakás pénz, de persze mindig olcsóbb volt éppen az Intelnél. :W Ezért mulatok az AMD-seken, amikor az olcsóság mellett érvelnek, miközben teljesítményük sincs. :DDD

    adamkaa777: Sztem fel sem tételezte, hogy ilyen hülyeséget akarsz összerakni. Egyébként tök jó lenne, ha legalább picit olvasnád a topicot, esetleg megnézned az 1. hsz-t, az oda belinkelt bemutató cikkekről nem is szólva (ajánlom az enyémet az ASRock-ról itt v. a honlapomon).

    HSM: Francokat nem hajt ki alapon egy 460GTX-et egy i920. Max. ha nem teszed fel maximumra a grafikát, esetleg mert a játék nem tudja, de elég megnézni olyan teszteket (ne adj' isten lefuttatni), ahol felmaxolod a grafikai beállításokat. Aztán jönnek a mulatságos kommentek VGA-s topicokban, hogy "nem hajtja ki" a proci a VGA-t, miközben a gyerek még élelmosást sem tett a grafikára (vagy netán UT engine-es játékokkal tesztelnek). :N GTA4-et meg direkt úgy írták, hogy minden hardveren kevés legyen. 460GTX-re v. HD58xx-re is elég egy normális tesszelációt ráengedni. Ha egy játékban max. elérhető beállításokkal nincs VGA kihajtásod, nem CPU, hanem engine-limited van, főleg, hogy a játékok szarnak rá nemhogy 8, hanem 4 szálat is használni. ;) Persze fixen csak annyit lehet kijelenteni, hogy hardveresen elég egy alap i920 egy 460GTX v. HD5850 alá, minden más a használt engine-től és beállításoktól függ. :R
    Azért abba belegondolhatnál, hogy ha már egy i920 kevés egy közepes VGA (GTX460) alá, akkor vajon mi a francnak adnak ki a VGA-gyártók újabb kártyákat, hiszen ha igaz lenne a CPU-limit, azokkal vajmi keveset gyorsulna a megjelenítés. :U Vagy akkor most kidobod a gyenge i920-at? :F :N

    andrejsxe: Baba gyenge gépet linkeltél, tuninggal is gyönge RAM/CPU-sebességekkel, béna VGA-val. :)

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák