Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #97544192

    törölt tag

    válasz CSorBA #13824 üzenetére

    [link] @ utility
    az az oc tuner lehet hogy valami olyasmi progi. nem tudom, csak tipp. :B

  • katt777

    félisten

    válasz CSorBA #13824 üzenetére

    De hát én ezt írtam is a tesztben. A mellékelt CD-n is rajta van.
    Feszt kell neki adni, ha nem megy.
    7-7-7-20, arra tegyed, esetleg 7-7-7-16-ra, az enyémek viszik azt is.

    Nálad miért 4800 a QPI? Nálam simán 6400. :U Nyugodtan legyen annyi, az uncore-t érdemes 3200-on tartani, a lapban nálam 21x162 mellett 3888-at kellett megadni a bios-ban ehhez (QPI-ez meg 7745-öt, vagy akörül, most nem tudom pontosan).

    EIST-et + C1E-t nem kell kikapcsolni, esetleg a "without vdrop" opciót válaszd ki CPU-fesznél, akkor a fesz-ugrálás nem zavar be a tesztekbe, ill. vdrop kikapcsolásával alacsonyabb feszeken lesz stabil a lap.

    W7 alá kell valami spéci HDD drivert telepíteni (asszem a jmicron), különben ott marad az ismeretlen eszköz az eszközkezelőben, többiből hagyhatod az OS-ét. Intelt én feltelepítettem a legfrissebbet, de semmi nem változott az eszközöknél. Mindez persze mehetne a lap topicjába is, mert a többiek itt ASUS-ból meg GB-ból indulnak ki.

    BR4D: Alapból ennyi a VTT (ha lejjebb veszed, a tuning már kérdéses), még csak nem is piros, ahogy az 1.65V+ RAM-feszek sem, és a könyv sem írja, hogy veszélyes lenne bármire, mint az ASUS-nál. Talán nem véletlen az sem, hogy az ASUS 1 évével szemben 2 év gart vállalnak. Lehet, fapadosabb a cucc, de az ált. tartósabb is.

    Azt a 3600-at nem az uncore-ra értetted? Csak mert a 6400-as QPI nálam simán megy alapon és tuninggal is, fesz. emelés nélkül (ill. alapon levett fesszel).

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák