Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Batman2

    őstag

    válasz Dodge_Dealer #15 üzenetére

    Hi

    Bizony-bizony, sokan játszottak még fiatalabb korukban kisvasúttal és sokan mondják azt, most, immár idősebb korukban, hogy már nem játszanak, nincs idejük, esetleg kinőttek belőle, de inkább az előbbi.
    Időm az nekem is nagyon kevés van, de ettől függetlenül akarom csinálni és foglalkozom a témával. Nekünk ugyan nagyjából lenne rá helyünk, hogy elővegyük és öszeépítsük az egész terepasztalt, de állandóan azért csak nem lehet kinn és idő, amíg öszeépítjük, meg szétszedjük.
    Ettől függetlenül szeretném mostmár gyakrabban előszedni és a folyamatot azzal is gyorsítani, hogy az egyes elemek közötti kábelcsatlakozásokat megcsinálom egy-egy sok tüs vagy hasonló csatlakozóval, igy a szétszedés és öszerakás meggyorsul.

    De mi történt a Te vasútaddal? :F Eladtad darabokban, vagy elajándékoztad, vagy még részeiben megvan, csak nem foglalkozol vele? :F
    NOHAB mozdonyunk nekünk is van és még sok más.
    Egyébként az is felvillanyozott a modellvasútazás iránt ismételten, amikor az interneten rátaláltam a NOHAM-GM alapítványra és megismertem a tevékenységét.
    Ez újabb lendületet adott számomra!
    Üdv.:

    Batman2 - Viva la Mercedes W123-200D 1979

Új hozzászólás Aktív témák