Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • domi007

    őstag

    válasz nemma #166 üzenetére

    Én is kettőt fejbő vazzzeee :DD

    De jó kis nyeremény:
    Dell Inspiron 1501+cuccok
    Ezt elfogadnám...(bár sajnálom benne a pici AMD-t, c2d rulezz, dehát -ahogy írtátok-ajándék lónak...:D)

    Ja, és THX a gamért, remélem lesz 1-2 nehéz kérdés is, hogy hulljon a férgese ;)

    (eddig ugyanis minden nyereményjátékon a válaszadást 1-2perc gúgli előzte meg...most meg pff..fejből...ááá)
    :DDD
    Üdv:
    DOMy

    "̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

  • domi007

    őstag

    válasz Viktor0610 #241 üzenetére

    Ahogy mondod, pontosan így zajlik!

    (ezért is ilyen egyszerűek a kérdések, és mindegyikhez csak egy helyes válasz van)

    DOMy

    "̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

  • domi007

    őstag

    válasz South Velen #243 üzenetére

    Szerintem ha van egy oldal, ahol tények vannak, mindenfélével kapcsolatban, az nem telejsen ugyanaz, mint ami kérdező szándéka szerint ama oldal lenne, mely megfelelne azoknak a precedensértékűnek elfogadott tényeknek, melyek a kérdésben szerepelnek, és ennek megfelelően olyan mértékű megvilágításba helyeznék a dolgokat, amiből a megoldás szinte egyenesen lekövetkeztethető, valamint nyilvános, és egyszerűen megvalósítható lenne.

    -Köszönöm, Sir Hamphry!
    (senki nem néz itt Igenis, Miniszterelnök Urat?)

    :D

    DOMy

    [ Szerkesztve ]

    "̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

  • domi007

    őstag

    válasz KaiotEch #257 üzenetére

    Bizony nem volt nehéz, mert könnyen lehetett kizárni a rossz lehetőségeket...

    #253-254:
    Igen, annak aki új, röviden elmondom, hogy is ér végett egy ilyen játék (a legújabb fórummotor esetén -by Panther :DD )
    A megadott határidő (jelenleg 12.21. 12:00) lejártakor a főnökök letiltják a válaszadás lehetőségét. Tehát ezután már nem válaszolhatsz semmire, csak kérdésről kérdésre végigmehetsz, hogy mit válaszoltál, és hogy mi volt a jó válasz.
    Majd általában kikerül egy lista, amely a helyesen válaszolók nevét tartalmazza (tehát akik résztvesznek a sorsolásban). Végül megtörténik a sorsolás (jelen esetben 22-én, 16:00-kor), és kihirdetik a játék oldalán a nyerteseket (ők emilben is kapnak értesítést).
    És, miután mindenki átvette a nyereményét, a Nyereményjáték menü opció örökre eltűnik a virtuális valóság végtelen világában, hátrahagyva azt a reményt, hogy egyszer majd visszatér, és kegyes lesz azokhoz, kinek zászlóját nem emelte magasra a szerencse keze...

    DOMy

    [ Szerkesztve ]

    "̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

  • domi007

    őstag

    válasz csusza` #274 üzenetére

    Köszönöm
    :R :R :R

    Egyszerűen akié a kérdés, annál van a válasz!

    #265:
    Ejnye no, nem szivárogtatunk semmit! :DD

    A 14. kérdés jó, azt hittem átfogalmaztatok egy régebbit, de aztán láttam, hogy feltöltésről van szó, nem letöltésről :DDD

    DOMy

    "̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

  • domi007

    őstag

    Tényleg, végigolvasva, amit termeltetek, nekem is csak a paranoia jut eszembe.
    Gúglizni szabad, de leeht, h csak összzavar. Én mindenképpen az illetékes szponzor weboldalát ajánlom.

    Nem akarok beszólni, de én egy főszponzor által regisztrált, és üzemeltett oldal főoldalán megtaláltam a választ. És, nem tudom ugyan a különbséget a HSDPA és a HSUPA között, mégis olyan érzésem van, hogy a HSUPA egy HSDPA-n belüli technológia, amelyet a feltöltési sebesség növelésésre találtak ki. Tehát a kérdés helyesen van feltéve.

    Pontostok, utána olvastam: a kérdés helyesn így hangozna, az érintett területen:
    3G/HSPA
    Forrás:
    Innen!

    DOMy

    u.i.: ha van tévedés, rúgjatok meg!

    "̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

  • domi007

    őstag

    válasz Pallás #399 üzenetére

    Csak magamat, és a többieket tudom ismételni:
    Akié a kérdés, annál van a válasz.
    A T-Mobile által üzemeltetett oldalakon (pontosan 2 db van, ami itt fontos lehet) már körbenéztél?

    DOMy

    u.i.:
    Már alig bírom, hogy vége legyen! Úgy szeretnék már nyerniiii :D

    (főleg, mióta az utolsó nyereményjátékon kisorsoltak pótnyertesként, és az egyik nyertes helyére be is lehetett volna ugrani, de elcsúsztam azon, hogy későn néztem meg az emilemet :O :O )

    mod:
    rd3snake:
    Nem, 19 kérdés van már elég régóta

    [ Szerkesztve ]

    "̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

  • domi007

    őstag

    Ezaz, minden JÓ lett!
    (legalábbis mindenhol csak a saját választásomat mutatja, mást nem, ergo, gondolom én, minden jó)

    Ha más nem is, akkor én kezdem:
    Már most gratulálok a leendő nyerteseknek, és köszönöm, hogy ennyien játszottunk! Remélem mindenki élvezte!
    Boldog, Áldott, Békés Karácsonyt, és Szép Újévet!

    DOMy

    [ Szerkesztve ]

    "̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

  • domi007

    őstag

    Bog:
    Sok-sok ember nevében: :R :R :R :R

    Ja, és ajánlom a saridont, meg a quarelint :DDD!

    Más:
    Tényleg azt írtam, hogy "Akié a kérdés, annál van a válasz!", de ettől függetlenül a mobilfotosuli.hu-t jelöltem meg :DD
    És, amint látom Bog írását, ezt helyesen is tettem...

    (bár a többi kérdésnél 100%-ban ezt a stratégiát alkalmaztam)

    Egyéb kérdés, szintén Boghoz: Kitesztek "kalapban lévők" listát, vagy már bírjuk ki honapig?
    (amióta új rios-motor van, még nem láttam ilyen listát :F )

    DOMy

    [ Szerkesztve ]

    "̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

  • domi007

    őstag

    A játékot már megköszöntem, kezdhetek káromkodni ;]

    Ez a rohadt iGo 8!!!!! Ez egy... Hogy lehet, hogy én csak olyan képeket kaptam, ahol épületek vannak, domborzat egy szál se...ezen elcsúszni...
    ÓÓ f*ck!

    DOMy

    "̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

  • domi007

    őstag

    válasz South Velen #833 üzenetére

    Na ja, de ez+az, hogy a linux kernel szarik lefordulni: ez már kivágta a biztosítékot....

    De hát ilyen az élet, bár egy laptop karácsonyra...szép lett volna...

    DOMy

    "̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

  • domi007

    őstag

    válasz Ndruu #835 üzenetére

    I know, I know...

    Na mind1, karácsonyi ajándékként a kernelt már fordul :))

    Jó8!
    DOMy

    "̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

Új hozzászólás Aktív témák