Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vesa

    Topikgazda

    válasz TESCO-Zsömle #997 üzenetére

    Egyébként nekem nagyon bejön a design, de van azért megint egy kis problémám.
    Baromi jó ötlet az "egérgörgő", a konzol kontrollerekről jól ismert mini stick és a POV. De HAT switchből elég lenne 1db és mellé inkább normál nyomógombokból legalább 2db. Ugyanis jelen állapotában elfelejtettek rá gombokat tenni, illetőleg, a POV kivételével az összes többi push button-ként is funkcionál, amit én speciel baromira utálok, mert rengeteg a fals output signal. A játék hevében gyakorlatilag lehetetlen úgy nyomkodni egy ilyen HAT SW-t vagy mini sticket, hogy az néha ne mozduljon el oldalra is, és máris szétb*szta az irányítást. Pl. egérgörgő gombjára sem teszek soha semmilyen funkciót, mert tuti, hogy ha lenyomom, akkor pár fokot el is görgetem, ami baromi idegesítő tud lenni. Ezért szeretem sokkal jobban a fizikailag elkülönülő gombokat. Ezen az új Virpilen meg gyakorlatilag nincs ilyen sima gomb, leszámítva a hátsó tüzelő gombot.
    De lehet, hogy ez csak az én spec. szoc problémám.

    BOB
    Amennyit a fiam használja, nem valószínű, hogy garanciális időn belül szétesik. Pedig kiváló ötlet! :D

    [ Szerkesztve ]

    A tudomány a valóság költészete!

Új hozzászólás Aktív témák