Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • davenport

    aktív tag

    válasz Dare2Live #12455 üzenetére

    Ptk és Btk.bökj a nyomtatás ikonra, és menthető pdf-ként jön le.

    [ Szerkesztve ]

    No money, no honey.

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz Dare2Live #12455 üzenetére

    Leírom az esetet mert joghoz azért hülye vagyok, hol keressek, mi ez, btk, ptk...?

    Üzleti megbeszélésre mentünk épülő lakásvásárlás miatt. Igazából lakás műszaki részeihez se értek, joghoz se hosszúnak is ígérkezett, gondoltam felveszem a beszélgetést, majd otthon megnézem mit is mondtak villanyszerelésről. Sajnos a felvételhez nem kértem engedélyt. A megbeszélés felénél rákérdeztek, hogy rögzítem e a beszélgetést. Mondtam igen. Kérték kapcsoljam ki, ekkor vettem észre, hogy nem is vettem fel semmit ezt nem mondtam. Ez után ki is kapcsoltam a telefonom. Ez után tartott a megbeszélés még egy jó félórát, majd valaki aki korábban kiment bejött és ingerülten elkezdte mondani, hogy mi mit gondolunk, hogy megsértettük, jóhírnév, kérjek elnézést, töröljem ki a hangfelvételt, be fog perelni, magánbeszélgetés.... Én elnézést kértem, bekapcsoltam a telefonom, azt nem tudtam megmutatni, hogy kitöröltem mert nem is volt semmi rögzítve de megmutattam, hogy az amúgy gyári voice recorder könvytára üres. Újra elnézést kértem és eljöttünk.

    Gondoltam itt lezárult a dolog. Amúgy se "ütöttem el Rezsőt" csak azt hittem. Erre ma kaptam egy ajánlott levelet és benne, hogy beidéznek tanúnak. Ennyi van a levélben semmi más. Persze azonnal 180as lett a pulzus, hogy mi miatt lehet ez és beugrott ez a fenyegetés. Most meg szeretném megtudni, hogy úristen mi vár rám...

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Új hozzászólás Aktív témák