Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hello!

    Adott egy C4180-as nyomtató.
    A jobb oldali nyomtatópatront nem akarja felismerni, vagy hogy nevezzem, folyton azt írja ki, h igazítsam meg, (vegyem ki, és tegyem vissza).
    Két patron megy a gépbe, egy színes, és egy fekete. Ez a fekete ami nem akar működni.

    Elsőre még bevette, csinált magának nyomtatófej igazítást, fénymásoltam vele egy lapot, de a lap végén egymásra nyomtatta a dogokat (tehát hibásan nyomtatott), másodikra meg már nem is tudtam megismételni a nyomtatást, mert ezt írja csak ki folyton, h igazítsam meg a patront.

    Ha visszarakom a régi patront, azzal nem kell se fejet igazítani se, egyből nyomtat a gép. Csak hát ugye ki van fogyva, úgyhogy nem lehet használni.

    Egyébként utángyártott patronok, de eddig nem volt ilyen gondom.
    Vagyis mintha ezt a patron ki- majd visszarakást már régebben is el kellett volna párszor játszani, de eddig nem tulajdonítottam neki jelentőséget, mert végül bevette a patront, csak most nem akar működni.
    Most vegyek egy másik patront, és talán jó lesz, vagy nem?

    Ez a hiba ez valami vég kezdete, vagy csak mittudomén, nem szereti a gép az utángyártott patronokat?

    Ránézésre egyébként nem látni semmi különbséget a patronok között.

    Megkocogtattam a patront jól, meg dörzsölgettem pzs-vel az érintkezőket, meg ahová be kell tenni azt is meggyepáltam, de hasztalan.

    Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

Új hozzászólás Aktív témák