Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zoty0

    tag

    Helló
    (Edit: jelenleg nincs fülesem, fejesem mert amik voltak tönkre mentek . )
    A szomszédom nemrég vet egy beats fülest, elég sok osztálytársam is ilyesmikkel hallgatja a muzsikát.
    Szerintem hamisított példányokat szereztek, az egyik elvileg 1500ft-ért szerezte a másik meg 5 ezer ft-ért vette. Ezeknek a füleseknek milyen a hangjuk?Gondolom ezek a hamisított b. Fejh. elégé hamar tönkre mennek kb menyi időalat?? Lenyomnak egy 20-15ezer ft-s Bluetooth-os fejhallgatót, vagy vezetékest??? (ha nyáron lesz melóm veszek egy ( ez esélyesebb a víz miat ) sxz-t vagy htc one-t)
    20-15e ft-ért milyen fejhallgatót vegyek szerintetek?
    -1 : Otthon,Utcán,Buszon.
    -2 : Film, music(vegyes komoly zenétől a mai slágerekig)
    -3 : 20e ft (ha megéri esetleg +5e de jobblenne ha 20e vagy 15e)
    -4 : jó lenne a vezeték nélküli az sxz vízállósága miat (ha egyszer sikerül megvenni ), Mivel elolvastam az első hsz.-t lehet jobb lenne a vezetékes.
    -5 : nyitott is lehet akár mert nem szokásom bömböltetni a zenét, de jobban örülnék neki ha zárt lenne :), circumaural , utálom ha valami nyomja a fülemet.
    -6 : Nem kell mikrofon
    -7 : Általánosságban szépen szóljon ne legyen az, hogy az egyik hang túlságosan domináljon ( pl a baszus ne nyomjon el minden más hangot ) ami rettentően zavar a recsegő hangszóró.
    -8 : M.o.-ról , kecskeméti vagyok nem zavarna,ha sony-termék lenne, ipon,pcx, viszonylag megbízható oldalról teném, Mivel nem pesti vagyok az sem zavarna ha MM-ből esetleg Extremedigitál.
    -9 :Jelenleg asus p8z77m-pro alaplap integrált hangkeltőjét használnám, ha lesz egy kis pluszom bővítem egy hangkártyával 10e ft körül valószínűleg asus-lesz. Jelenleg van Philips SA2625 MP3 lejátszóm,És a nyáron készülök beújítani ( ezt lehetne akár biztostényként kezelni mintha már meglenne :) ) egy sony xperia Z-vel, mivel szeretem a sonyt és vízálló a picike lehet jól jönne a vezeték nélküli de nem vetem meg egyiket sem.
    Ami nagyon zavar a túl csicsás vackok. legyen egyszerű, hasszú életű :)
    Bocs, hogy itt tetem fel ezt a kérdést de ide szakik járnak, más fórumokban nem tudnék megbízni.
    Megértő választ előre is köszönöm.
    Remélem érhetően leírtam :)

    [ Szerkesztve ]

    cs go

  • zoty0

    tag

    válasz Parson #7765 üzenetére

    Bocs egy kicsit érthetetlen lett :)
    Úgy értetem,hogy az sxz a vízáló és mivel a jeck-nél van egy indikátor így nem akarom nyitogatni. De érdekel a vezetékes oldal is:)
    (#7766) krichd1 :
    A keret sajna 25rugó max :(
    De ha vezetékes(ilyet ajánlottál :)) ) az sem baj igazán majd megoldom valahogy, ami nagyon fontos lenne nekem az a tartósság,
    Amit ajánlottál nem tűnek rossz motyónak :) rá googliztam :)
    Igaz eddig csak silány termékeket fogtam kézbe, de tanultam a hibából :)

    [ Szerkesztve ]

    cs go

  • zoty0

    tag

    Helló,
    Fejhallgatót, keresek ( szomszédomnak ) de nem tudunk dönteni melyik lenne a legjobb, mert annyi fajta van :(,
    Otthon , szobában csendben, gép előtt ülve ,
    PC játékra lenne használva 70 %-ban ( CS 1.6 , go , hasonlók ... ) 30% zene vegyesen .
    Maximális keret 17e Ft körül lenne +/- 1e Ft
    Vezetékes
    Circumaur
    Zárt, nyitott mindegy.
    Zavar ha törékeny, hamar tönkre megy , sokáig bírja a napi használatot . ( de ne legyen túlságosan is merev ) ( sem olyan nagy böszme )
    Ha lehet megbízható helyről vennénk .
    Alaplapi hangkariról , Gigabyte régebbi darab Lga 775-ös ,
    Nézelődtünk mindenfele, de túl nagy a kínálat :( ( megnéztük az ajánlottakat is )

    cs go

Új hozzászólás Aktív témák