Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • p_adam

    addikt

    válasz p_adam #96039 üzenetére

    Csak még egy dolog jutott eszembe, amit még megfigyeltem, pl. a Lambda Nova Signature is egy sokkal jobb fejhallgató, mint amire korábban emlékeztem, technikailag erősebbnek, de kissé unalmasnak tartottam, mint a normál Lambdát, csak ennek a nyugodt jellege miatt inkább a tranzisztoros erősítő kell és itt már a forráson se spórolnék annyira. Én még mindig a másikat preferálom, de sokan mások már valószínűleg jobban értékelnék ennek a technikai előnyeit és még mindig elég zenei hangzását. És ár/érték arányban sweet spot ha valakinek az Omegák hangja tetszene, de se arra, se az eszeveszett árú erősítőkre nem akar költeni, mert ugyanaz a jelleg, technikai "wow" faktor nélkül.

    Szóval sok dologtól függ, lehet legdrágább forrással olcsó fejhallgatóval is lehet "egyéni high-end"rendszert építeni,

    pl. egy HD600 ugyanebből a keretből az olcsósága miatt kaphat egy normálisabb szimmetrikus erősítést és sokkal ütősebben meg nyitottabban fog tőle szólni, mások az előnyei annak is meg egy planárnak is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák