Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vasinger!

    nagyúr

    válasz Dany007 #7793 üzenetére

    Most volt kb. 30-ért egy D1100-am eladó újonnan, jókor jössz Te is :)

    Egyébként nekem kicsit fájt a fülem is tőle, annyira mélysúlyos volt, pedig igazán mélyb*zi vagyok. Továbbá ha levettem a fejemről zenehallgatás után minden olyan tompa lett utána, teljesen átállítja a hallásod. Ha mély kell, akkor biztosan jó fejes és meglepően jó volt a középtartományba, nem mászott úgy rá a mély, mint ahogy azt várná az ember.

  • vzsryl

    nagyúr

    válasz Dany007 #7793 üzenetére

    Hát most ezt hogy bizonyítsam? Hívjak közjegyzőt? :D
    Van, és nagyon tetszik. Két negatívuma van. A mélye mellett a mély-közepe talán még jobban meg van emelve, ami főleg a kedvenc műfajomba jelent pozitívumot (Acid Trance), viszont némelyik zenében akár zavaró is tud lenni. Továbbá a zártsága miatt keveslem a terét, de mivel buszon is hallgatom, ezzel együtt kell élnem. Ráadásul nem is létezik hasonló hangzású nyitott fejes. Mondjuk a DT990 PRO nagyon hasonlít rá, csak picit gyenge a közepe és sajnos túlzottan csipog a magasa... A mélye viszont már üti a megfelelő szintet.

    Aprón szokott lenni 30k körül, zsír új, külföldről behozva. Vagy akár te is rendelhetnél ebay-ről, megbízható eladótól, és úgy még olcsóbban megúsznád (20-25k).

    (#7794) Vasinger!: "Továbbá ha levettem a fejemről zenehallgatás után minden olyan tompa lett utána, teljesen átállítja a hallásod."

    Ez csak nálam nem jelentkezik? Én utána is ugyanúgy hallok mindent, mint előtte. Gondolom jobban tud alkalmazkodni a fülem.

    [ Szerkesztve ]

    megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

Új hozzászólás Aktív témák