Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Deadzone41

    őstag

    válasz Bib #7378 üzenetére

    szerintem srh440. az m30-nak puhább a magasa emlékeim szerint.

    baluka26: azért vannak pár dB-s eltérések, meg ez a grafikon/mérés totál használhatatlan, de a hd800-akról én is úgy hallottam, hogy eléggé "egyformák". meg a két driver hasonlóságára is eléggé figyelnek.

    [ Szerkesztve ]

  • #71562240

    törölt tag

    válasz Bib #7378 üzenetére

    Kollégával ellentétben, szerintem éppen az M30-ra illik rá elsősorban az a hangkarakter, amit igényként leírtál. (Látod ez van, ha az ember tanácsok alapján akar/kénytelen vásárolni. :D ) Mindazonáltal megjegyzem, hogy a Shure hangja összességében van annyival jobb, hogy valószínűleg kompenzálná az általad igényelt hangkaraktertől való esetleges eltérését, már csak azért is, mert kicsi az eltérés. Mindazonáltal a versenyeztetés korrektebb lenne, ha az M40-nel eresztenéd össze az SRH440-et.

    (#7368) PuMbA Az első mondatod kivételével egyet is értenék, magam is részben erről írtam, azonban az első mondatoddal az a baj, hogy számomra ez a belinkelt anyag is annak a példája, hogy a mai eszközökkel szinte lehetetlen jó hangminőséget előállítani, még a jó hangmérnököknek is, nemhogy a "süketeknek". (Az egy más kérdés, hogy a valóban jó hangmérnökök lehetőség szerint kerülik a "mai eszközöket".) A belinkelt anyag számomra nem pozitív példa, hanem ugyanúgy az elrettentő példák sorába tartozik, mint az a ROAD anyag. Tehát én továbbra is azt hangsúlyoznám, hogy az eszközökkel általánosságban iszonyatosan nagy gond van, kivétel a kivétel.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák