Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • emiki6

    veterán

    válasz fericske #65028 üzenetére

    Kelleni kellene, csak drága. Meg attól tartok kénytelen leszek kipróbálni még párat, mielőtt veszek egy jót és "nyugdíjba megyek" :D

    Kicsit utánanéztem mik a jó gaming fejesek 2 ág van ugyebár, az egyik a kompetitív gaming, a másik a sima szórakozásos. Előbbinek kell imaging, részletesség és jól hallható lépések, illetve fontos, hogy a mély ne nyomjon el semmit, utóbbi pedig olyan mint a filmnézés, a mély legyen ütős, a tér nagy, a hangzás kellemes és szórakoztató.
    Kompetitív:
    - K712 pro (valaki azt mondja, hogy ennek a legjobb az imagingje 1000 dollár alatt, kényelmes, cserélhető kábeles, a mély talán éppen nem sok)
    - Ad700x (nem tudom miért, de elvileg jó és a széria feljebb lévő tagjai is. Azzal, hogy sok a mély, itt nem lesz baj. :D )
    - K612 (legjobb imaging, viszonylag olcsón, mély kevesebb, mint a 712-nél)
    - A HD650 is ajánlott elvileg, ami nem lep meg, úgy emlékszem tényleg jó volt ilyen téren.
    - Az x00-ról is hallottam jókat, de az kevésbé illik ide
    - A HD598 is ajánlott, de arról nem találtam beszámolót ott, ahol néztem.
    (IMG:https://media.discordapp.net/attachments/243448552313847808/406900212657946634/output.png?width=1248&height=676)(/IMG)

    Használt, 100k alatti kategóriában szerintetek melyik fejesnek legjobb az imagingje?

    [ Szerkesztve ]

    Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

Új hozzászólás Aktív témák