Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kali

    legenda

    válasz csyo #6085 üzenetére

    szigorúan zárt legyen, a hangerőt ne a fejesen akard szabályozni, nem is jellemző a szabályzó, a nagy teljesítményt nézd, mert egy keverő küldi(heti) rendesen, nem hátrány, ha cserélhető rajta a párna, és van hozzá bőr és szivacs/plüss is - az esetleges eltérő felhasználási területre -, szigeteljen jól, normálisan kifordítható legyen, bírja a gyűrődést - a fejes és a kábel is -, a kényelem is fontos, és még lehetne sorolni, de a lényeg, hogy neked kell kipróbálni, mert huzamosan kell használni, nem veheted le bármikor!
    az olcsóbbak közül, én ilyet gyűrök, és nagyon bejött; link

    Deadzone41; manapság már mindenki dj előtaggal titulálja magát, az tetszik a legjobban, amikor egy 22 éves srác írja a profilján, hogy 15 év szakmai tapasztalat... :U

    [ Szerkesztve ]

  • baluka26

    veterán

    válasz csyo #6085 üzenetére

    Extragiga szigetelés kell neked. Van két cimborám, aki ilyesmivel foglalkozik, és egyik HD25-1 II-t használ, másik valamilyen Technics-et. Próbáltam mindkettőt nagy zajban, és megteszik.

    Gyűjts HD25-re, egyszer kell megvenni, és bitang brutál anyag- és hangminőséget kapsz.

    kali: Már 15 éve hallgat zenét :D

    [ Szerkesztve ]

    They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

  • Dave™

    nagyúr

    válasz csyo #6085 üzenetére

    Na de hogy kicsit konstruktív is legyek: a normális stúdió/munka fejhallgatóknál simán elcsavarható a pánt, és van akkora a szorítóerő, hogy ha az egyik oldalt lehúzod a fejedről, akkor sem esik le, a másikon pedig hallod amit kell. A Sennheiser féle eltekerős mutatvány (HD205) látványos ugyan, de abszolút gagyi és szerintem érdemben használhatatlan is. Jó példa viszont kidolgozásra az AKG 240-es sorozata (a régebbi legalábbis), azt tekergetheted, semmi baja nem lesz. A szorítóerő a lényeg, meg persze a jó szigetelés. Utóbbi miatt csakis zártat, lehetőleg minél nagyobb csillapítással. Ilyeneket nem ismerek érdemben sajnos. Ja és nem árt ha kellően érzékeny, bár a pult szerintem nincs híján teljesítménynek ebből a szempontból. Aktuál termékekről a Shure 750DJ-ről elhiszem, hogy nem rossz választás, másokról már sokkal kevésbé. Ez viszont sajnos egy tízessel több a megjelölt kategóriánál. Viszont valószínűleg nem véletlenül, ha ez számít.

    szerk: szerintem nem szokták megadni, ha igen, akkor jó eséllyel kozmetikázott lesz az érték. -dB lenne egyébként szerintem, vagyis hogy mennyit csillapít a környezeti zajból. Igen, a hallásod többet ér, márpedig minél kevésbé szigetel, annál jobban fel kell tekerned a hangerőt a fejesen, amit közben nem fogsz észrevenni, csak a buli utáni sípolásnál, ami ugye jót biztosan nem jelent. Frankie Wilde megvolt, ugye? :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák