Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fattyu

    veterán

    válasz chrisnagy13 #88153 üzenetére

    Nem. nekem ez teljesen kényelmes. azóta nem vettem le.

    2 óra után összefoglalom.

    Nekem itt a vége. Ennél egyszerűen nincs jobb.

    Hallottam eddig ezen kívül 3 staxot. Egy 3as szériás régit, egy 4es szériás régit és van egy sr5 goldom.

    Az sr-5ömet szeretem. a kis srd6 trafójával egy sony sztereóról tök kedves hangja van. de más liga felbontásban és linearitásban.

    a3as metálon és rockon széthullott. Nem maradt zene. A 4es jobb volt de azzal sem volt élvezhető egy sűrűbb metál. Küzdött erőlködött. a sok részlet és a felbontás elvérzett. nem volt zene élmény.

    Ez zseniális. ez tökéletes.
    Olyan szögyenes fülre hangja 21hztől végig hogy ilyet még nem. olyan feszes olyan gyors hogy az eddig istenített yamaha planarjaim most sírdogálnak a másik szobában.

    BÁRMIT eszik. MINDEN zene marad. Cowboy beboptól Panteráig tökéletes minden.

    Könnyű. Kényelmes. libabőr két órája akármit hallgatok.

    lenne egy napom visszaadni. úgy voltam vele meghallgatom és ha bármi a legkissebb mértékben is nem tetszik vagy hiányérzet visszaadom. Nem tudok belekötni a hangba.

    Egyensúlyozol azon hogy legyen HIFI és részletes és mutasson meg mindent, de időnként ez a Zenei élmény kárára megy. ez vagy a tökéletes egyensúlypont vagy ez valami más, mert ennyi részletet én még nem hallottam, de oltárira ZENE marad.

    Megérkeztem. Kész pont vége.

    a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

Új hozzászólás Aktív témák