Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • karmaresz

    senior tag

    válasz krx21 #62795 üzenetére

    krx21: Ebben egyike az üdítő kivételeknek a V20. Nem vagyok egy nagytudású technikai guru. A számok helyett inkább arra figyelek, amit hallok, de az alábbi adatok biztos segítenek eligazodni az Lg V20 D/A konverterének és erősítőjének technikai specifikációiban:
    - ES9218 SABRE 32-bit stereo Quad DACs, 32-bit 384 kHz PCM and DSD512 data in master or slave timing modes
    - Signal to Noise ratio: 130SNR,
    - Dynamic range: 124dB
    - Total Hamonic Distortion plus Noise (THD+N): -112dB
    - Erősítő max kimeneti teljesítménye: 2vrms (bizonytalan vagyok abban, hogy ez összteljesítmény, vagy külön-külön tudja ezt a négy erősítő, ami összeadódik, ha a high impedance mód bekapcsol)
    - Támogatott fejhallgató imedancia:
    Remélem, jók a gyűjtött adatok.
    Mindenesetre a 250 ohmos DT-990-et tökéletesen meghajtja és még csak nem is merül sokkal jobban.
    Részletesebb leírást itt is találni angolul:
    [link]

    [link] :)

    emiki6: igen, 50 ohm alatt csak egy erősítő kapcsol, ami mind dinamikatartományban, mind hangerőben érezhetően halványabb, (de így is nagyon korrekt) azonban vannak teljesen használható trükkök a "High Impedance Mode" és a négy erősítő együttes elérhetőségére 50 ohm alatti fejhallgatók esetében is. Mivel egyébként is terveztem egy ilyen fejlhallgató beszerzését, így nem kísérleteztem velük. Btw: te vagy lányom kedvence, mióta meglátta, hogy Zuko is a fórumon van. :DD Nagy Avatar rajongó a kisasszony.

    Once, I thought I was wrong but I was mistaken

Új hozzászólás Aktív témák