Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bicskás

    tag

    válasz contaxg #36072 üzenetére

    Nekem nem a hangerőre kell rágyúrni, ami az utca emberének normális az már nekem csöppöt hangos, a hangminőség legyen olyan hogy hanyatt vágjam magam tőle, a hangerő nem izgat nagyon... :DD

    Nos, amennyiben ez az erősítő mágus össze tud valami olyat dobni húszért ami a hangminőséget jelentősen javítja hatalmas térre és precíz magasakra kihegyezve anélkül hogy a hangerőt növelné akkor lehet érdekelne a dolog mert nyilván amit ő csinál az köröket ver az alaplapi Realtek csodára.

    Viszont azt hiszem inkább hangkártyára mintsem erősítőre van szükségem, vagy az erősítő a hangminőségen is nagyot dob ? (...) :F

    Vagy Bkercso olyat is csinál hogy erősítő meg hangkártya egyben ( az sem baj ha külsőleg mert sokszor olvastam hogy az alaplapra csatlakoztatható hangkártyák és egyebek meglehetősen zajosak... ) ?

    Én nézegettem egyébként ilyesmiket külső erősítővel összeházasított hangkártyákat de a többség száz körül és afölött volt a krémjénél meg határ a csillagos ég, de white fülű sem vagyok, nem akarok csilliárdokat rákölteni.

    ( Roppant határozott vagyok... ;] )

    De mentségemre legyen mondva hogy a témában járatlan vagyok :DDD

    De mostmár legalább a fejhallgatókról tudok egyet s mást, jöhetnek a hangkártyák

    Ezúton szeretném megköszönni a sok sok segítséget amit tőletek kaptam a mostmár úgytűnik hogy véglegesen kiválasztott Takstar TS 671 fejhallgató megtalálásában hálás vagyok érte nektek hogy nem valami gány fejest vettem a MM-ban vagy Euronics-ben meg társaikban hanem utánaolvastattatok és sokat tanultattatok nem tudom eléggé megköszönni... :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák