Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vodkaboy22

    addikt

    válasz slick-adam #25914 üzenetére

    Momentum nem rossz de nem rug labdába hasonló árú jó fejesek mellett. És a nagyobb over-ear is inkább kényelmetlen on-ear :DD

    Focal-t nem ismerem. De otthonra kell? Akkor inkább nyitott verziót ajánlom sokkal jobb otthonra egy nyitott fejes.

    Beyert- én ajánlottam. Nekem van is ilyen beyer-em és hasonlítottam is másokkal blog-om van benne fejesről szóló címlapos cikkek is.

    HD600 nem rossz nem rossz de a mostanu 120 000 áráért szerintem vicc... ;] De ha 285 euroért megkapod akkor is szintén vicc...55-65 ezerért mérnek hasonlóan jó fejest szerintem...

    300Euro körül már egyértelműen Beyer T90 !!!

    De Beyer DT880Editon is szóba jöhet ez már sokkal kiegyenlítettebb én akkor is DT990 párti vagyok.

    SRH840 - DT770 zártak otthonra megint csak írom jobb egy nyitott. És ha már shure-ban is gondolkodsz akkor srh940 a többi shure szerintem nem éri pénzét hangban. De A 940 is zárt tehát...

    Sony örülten színez majdnem beats-vicc kategória igaz nem tudtam sokat hallgatni csak MM-ben de legalább saját profi (Sony PHA1 ) hordozható felszereléssel... Logitech vicc... :W

    Amit megcéloznék
    200 euro körül az:
    DT880 vagy DT990
    300 euro körül:
    T90

    De lehet eddig még nem tettem fel a kérdést miről fognak szólni ezek a fejesek? 10-20k feletti minőségi fejesekhez már nagyon nem mindegy mit párosítasz mint forrás és erősítő! :R

    Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

Új hozzászólás Aktív témák