Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ayg0

    senior tag

    Tiszteletem!

    1. Egy olyan problémával találtam szembe magam, hogy három különböző érték jelenik meg a CPU feszülségére az 4.20.1177-es Everestben, a CPU-Z 1.42-ben és más a deszka BIOS-ban... :D Kérdés, hogy melyiknek higyjek, mert tovább nevezíti a dolgot, hogy a CFX3200-DR/G-nek pedig pontatlan a fesz szabályzója. A CPU-t azt hiszem alul, a ramokat meg talán felül - vagy fordítva - feszeli, ergo ez kétségbe vonhatja a mutatott érték helyességét is. Viszont a két program is az ITE szenzortól kapja az infókat - nem? - ergo 50-50% az esély, hogy melyik mutatja a jót. :DDD
    A Smartguardiant pedig majdnem elfelejtettem... Az BIOS-ban érzékelt értékkel harmónizál.

    2. Minek köszönhető, hogy nincs semmilyen hőmérsékleti értékem egy ATI chipsetes lapban egy Radeon X1650XT-ről? Az Everestben nem jelöl ilyen érzékelőt és a Rivatunerben is hült helye. Ez is az ITE szenzorra fogható vagy valami programhiba?

    3. Everest UE 4.20.1177 -> Számítógép -> Érzékelő -> Érzékelő tulajdonságai

    Ez mit jelentene egész pontosan?

    Előre is köszönöm a válaszokat!

    [ Szerkesztve ]

    "A Celeron egy olyan gyár ami az Intelnek készít olcsó, megbízható processzorokat, ezért felesleges a Pentiumokért plussz pénzt fizetni."

Új hozzászólás Aktív témák