Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Kassadin #3088 üzenetére

    Sok éves beruházás (ha nem bóvlit vesz az ember és vigyáz rá) és napi rendszerességgel órákat használja. Fontos dolog a pad, főleg, ha játszik esetleg grafikus (bár itt inkább a Wacom-tábla...) az ember.

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Kassadin #3088 üzenetére

    Ez jó kérdés,miért ne adjon valaki 5 rongyot érte,ha 50-et ki tud adni procira+ennyi a videokari,stb,és jellemzően egy pad is kibír egy évet intenzív használat mellett is,sőt többet is,ha valaki nem koszos kézzel nyűvi,és képes pár naponta lesöpörni róla a port,stb.
    Főleg azoknál vicces kérdés ez,akik a tizenezres egeret tolják asztalon és 3 havonta vesznek 2500-ért skatez-t hozzá,a bénábbak meg fél évente új egeret :DDD

    Egyébként,hogy témánál legyünk,én most Gigabyte Ghostot használok már egy éve(!),remek pad,vastag,de mégis kemény,közepesen gyors,kényelmes felület,nekem ideális,magas senssel FPS-ezek,pont annyira fog,hogy ne rántson túl az embera műangyag padhoz képest,de abszolúte nem süppedős...és ráadásul olcsó,valami 2800ft-ért emeltem le a polcról a helyi boltban,közepes méretű pad,ízléses szolíd mintával és remek papírhenger tokban,ami NAGY átmérőjű,hogy ne palacsinta legyen a padból,mire az ember megveszi.
    A sokat emlegetett QcK+-ból 1 év alatt elhasználtam 2-t,az sem volt olcsóbb,az kisebb,vékonyabb,koszolódóbb sokkal.Ezen 1 év alatt egy folt nem jött össze még kopásilag se,a nagy sensi miatti kis területen használat ellenére sem.Egy Roccat Kone-t vezetgetek rajta,nagy kézzel(emiatt vettem,nagy,magas egér,nem érnek le az ujjaim),szeretik egymást nagyon :)
    Hátránya:a közepes méret.Akinek nem fér mondjuk elvághatja...
    Mégegy NAGY pozitívum:az asztalomon kihúzható billtartó van,a pad a széléig ér,tehát azon is támaszkodom,az említett QcK+ nagyon nem tolerálta az ilyen élgyűrődést,mindkét padom a fél év alatt körbeforgattam,mert válni kezdett a szövet lefelé...Ezen 1 év alatt olyan fél mm szálasodás jött ki a szélén,és ENNYI.És az EGYIK szélén,mert ennyiért nem fordítottam még át másik élére.Ha nem fakul ki vagy ilyesmi,idén nem is veszek másik padot,esetleg ha mégegy ilyet látok,akkor tartaléknak :)

    Ja 1 hátránya még van,pár napig enyhén ugyan,de hülye "gyári" szagot árasztott,de elmúlt :) Valami szilikonszerűségre emlékeztetett a dolog,lehet befújják enyhén valamivel.Papírral,matt fekete cuccal néztem,semmiféle nyomot nem hagyott erős dörzsire sem,szóval ha van is valami,akkoris marha finoman.

    Másik érdekes dolog,hogy sokan mert keveset játszanak,nem vesznek kicsit jobb egeret,billt,padot,mert "úgyse kell",de a Tescósnál jobb szerkó a játékon kívül is meghálálja a befektetést,egy jó egérrel,billel,stb.egy sima családi fotó retusálással pepecselés vagy egy Wordos,stb.doksigyártás is sokkal kevésbé fárasztja a kezet.A jó egérpad dettó,pontosabb az ember,egyenletesebben tud dolgozni kis mozgásokkal is,avagy adot esetben rájön,hogy a wint is tudja már így nagyobb érzékenységgel,csuklót kímélve pontosan kezelni...

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák