Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ferni

    őstag

    Lassan egy hónapja használom a Hama uRage Rag L Control egérpadot.
    Méretben nagyon jó, 50x40.

    Igazából kerestem egy sebességre a CoolerMaster Swift-RXre hasonlító egérpadot, mert a Zowie-GSR, meg a Qck Limited Edition is kicsit lassú volt sajnos FPShez, mert alacsonyabb sensin is játszok.
    MP510 meg túl gyors lett nekem idővel, nincs elég controlom rajta.
    Swift-RX meg már nagyon régi, de szeretem azt az egérpadot nagyon.

    Azt volt itthon egy nagyon régi Hama uRage kb S-es méretű egérpadom (még a jó kis Bloodytech egeremhez vettem..... :DDD de rég volt) és nagyon tetszett az anyaga meg ilyenek azt megrendeltem
    az egyetlen nagyobb méretű uRage egérpadot és meglepően elégedett vagyok vele.
    Mint írtam a mérete nagyon jó, az anyaga nem is tudom milyen, ilyen hybrid-féleségnek tűnik, picit plasztikos meg szövet is.
    Érdekes nagyon, de a bőrömet sose zavarta, szóval ez is pipa.
    Elég gyors is, viszont van elegendő control is benne. Nagyon el lett számomra találva az arány.
    Nagyon konstans pad, nincs az, mint a cloth padoknál, hogy egyszer full fasza, aztán totál muddy érzést ad, azt megmozdulni se bírsz rajta.
    Vagy kicsit izzad a kezed azt kihat a padra stb stb. Itt nincs ilyen.
    És ez az egyik legfontosabb tulajdonsága egy jó egérpadnak.

    Széle nincs leszegve, egy-egy "cérnaszál" kibújik itt ott a szélén, de semmi extra.

    Nagyon meglepett ez a pad és csak 5ezer, ami a méretéhez képest nem sok. Valoranthoz meg CSGOhoz tudom bátran ajánlani. Az összes egeremmel fasza, de most a Zowie FK2-vel nagyon egymásra találtak.

    Itt vagyok a nevesebbnél nevesebb padokkal azt ezt használom.... :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák