Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • adamka16

    őstag

    válasz Monya78 #6792 üzenetére

    próbáltam belevágni, de ha csak nem iso 100-on használom 70%os nagyítás felett undorító. ha pedig vízközelben fotózok, akkor meg ha lerekeszelem se tudom eltüntetni a CA-t, amit utómunkával ha eltávolítok, de a végeredmény az borzalmas.
    Van egy 100%-os cropom, viszont annyira sajnáltam kukázni... viszont csodát nem tudtam vele tenni én sem.... pedig iso 320-on kaptam le., viszont ha ekkorába nem vágom meg, nem látszik semmi a lényegből.. így is mikor itthon néztem vissza a képeket, akkor láttam, hogy valami piroslik a fűben a gólyától pár méterre... egy kis pirosas-sárgás folt.. és egy kölyökróka volt.. ha ezt legalább 400-al megcsípem... hatalmas jó kép lett volna, de így csak egy torz maszat.
    mellesleg biztos még nem fogtatok kezetekbe ilyen állványt... ajánlom kipróbálni. meg húzom lazán a rögzítőt, és egyszerűen nem mozdul meg a gép. ha meg fekszek a fűben, nagyterpeszben lesz, közel a földhöz, nem túlságosan mozgatva az obit. tudom most amibe tudtok beleköttök, de egyszer ki is kéne próbálni a dolgokat és utána értékelni. most én is megpróbálok valami komolyabb telét felfedezni a környékemben, hogy kipróbálhassam, de amiket eddig olvastam róla, csalódás nem érne.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák