Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • p_adam

    addikt

    válasz Donki Hóte #40684 üzenetére

    Igen, én speciel elfogadnám, mert használom (olvastam róla rémtörténeteket, de velem sose történt, úgyhogy addig marad, mert működik), de itthon még sose írtam be sehova, mert úgysem állnák a költségét és annyi bizalom sincs, hogy bárki bármit előre elutaljon feltételektől függetlenül :)

    Ez általában a vevő dolga, hogy hajlandó-e ezért fizetni, vagy az eladóé, hogy ezért hajlandó "extra bizalmat" generálni - mert azért elég biztosnak kell a 'bemondásnak' ahhoz, hogy valaki ilyet elfogadjon. Ha kötelező volna valami hasonló, azzal csak tisztulna a piac.

    Kivételes esetekben banki utalásokat is csináltam, ahol ugye elvileg nincs visszaút, és sose volt vele gondom, de a kicsit is gyanús dolgokat messze elkerülöm.

    A leghasználtabb váz, amit vettem, egy szinte makulátlan kései 5D Mark 1 volt, amit alig bírtam eladni még azután is, mikor kiderült, hogy csak 12000 expo van benne, jöttek a tükörkieséssel meg hasonló dolgokkal, mikor ahogy olvastam a magas szériaszámos darabokkal nincs ilyen gond, most meg ugyanilyen áron hirdetnek nem ugyanilyen állapotút és az expot is csak becslésre írják ki.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák