Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bbkmachine

    aktív tag

    válasz MrChris #27485 üzenetére

    A feleségem évente 30-40 lagzin zenél (régebben én is csináltam mellékesként a zenélést) és ő mesélte, hogy valami irgalmatlan nagy divat lett a kivetítőzés, meg a wifizés. Vacsora alatt is lövi a násznépet a fotósok zöme és azonnal ott van a vásznon a fotó. A násznépeknek egyelőre még bejön, jókat röhögnek egymás fotóin, de gyanítom, hogy hamar le fog áldozni ennek a divathóbortnak, ha már minden fotós ezt fogja nyomatni.

  • *Ropi*

    félisten

    válasz MrChris #27485 üzenetére

    "...ez nem is esküvői fotózás, hanem szórakoztatás..."

    Látványpékség. ;) :D Egyébként én is csinálom: egyszerű marketingfogás, hogy látja a násznép a képeket, így a potenciális ügyfelek rögtön tudják mit várhatnak a saját esküvőjükön majd. ;)

    (#27486) k1csi: "A Canon feltett megint egy régi lemezt..."

    Az a lemez már rommá van karcolva és mindig visszadobja a tűt a barázdában... :N :D

    (#27491) bbkmachine: "Vacsora alatt is lövi a násznépet a fotósok zöme és azonnal ott van a vásznon a fotó. A násznépeknek egyelőre még bejön, jókat röhögnek egymás fotóin, de gyanítom, hogy hamar le fog áldozni ennek a divathóbortnak, ha már minden fotós ezt fogja nyomatni."

    Ennek nem csak ez a lényege, hanem (copy / paste a weboldalamról):

    *Szívdobbanás: korábban már bevezettem azt, hogy akár az éppen abban a pillanatban fotózott kép kikerül a helyszínen lévő képernyőre / kivetítőre: a vendégek valós időben követhetik a történéseket. Ennek továbbfejlesztett változataként két éve kísérleti jelleggel kipróbáltam az elkészült fényképek valós időben történő feltöltését az internetes tárhelyemre ahol a világ bármely pontjáról azonnal megnézhetőek (például idős, esetleg kórházban lévő vagy mozgásképtelen hozzátartozó, vagy külföldön maradt rokonság számára ideális ez a közvetítési forma): 2014-ben már élesben is kitűnően vizsgázott a rendszer. Örömmel leplezem le ezt a meglepetést, ami a legújabb prémium kategóriás szolgáltatásomat takarja: akár már egy szívdobbanásnyi időn belül láthatják a szeretteitek a legboldogabb pillanataitokat a fényképezőgépemen keresztül (ha elég gyors az esküvő helyszínén az internet kapcsolat)! :)"

    [ Szerkesztve ]

    Weboldalam: http://karpatisandor.hu

Új hozzászólás Aktív témák