Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • m3ss

    veterán

    válasz zgospel #23835 üzenetére

    meg akkor sem tekernem le, tul sok elb*szott kepet lottem 1/100 1/80 korul most is. tuti pont akkor fognak bemozdulni, vagy vmi hirtelen mozdulatot tenni. es oda a jo pillanat. igaza volt tanult kollegaknak, itt nem lehet papirdofozni meg eppenkitartomvagynem jatekot jatszani...utana meg fogom a fejem a bemozdult jo kepeket nezve.
    meg otthagyom az egyik vazat 1/60-on par perc mulva amikor gyorsan megfogom hogy lojek vele nincs idom atallitani. foleg hogy 5d1-en nincs auto iso...kellemetlen parszor. remelem iso safety shift sincs, nem csak en nem talaltam meg...M modban is figyelni kell, ott meg ugy jartam hogy kimegyek belterrol M modban felejtett kameraval, auto iso nelkul...lottem par tulexponalt kepet.

    vaku, auto iso nikon modra, zoomobi. ki es bekapcsolt vakuval is hasznalhato gyorsan, hozza se kellene nyulni a kamerahoz csak az expogombhoz kb...ez lenne nekem az ultimate pillanatfotos setup.
    adjak mar ki vegre a 24-70 f2-ot, az meg vaku nelkul 6d-vel is vicces lenne :K

    https://www.instagram.com/jozsef.beko/

Új hozzászólás Aktív témák