Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .DLL

    veterán

    válasz duni84 #23004 üzenetére

    Van hidd el, van ám híre a neten a c.kft-nek, megannyi elégedetlen ügyféllel. Persze vannak elégedettek is, akik örülnek\örülhetnek. De nem mindenki hallatja a hangját, ezért tűnhet úgy, hogy minden rendben megy.

    (P.H.)

  • belovary

    senior tag

    válasz duni84 #23004 üzenetére

    Nem igazán értem miért tűnik neked nehézkesnek a kommunikáció. :)) Leírtam mindent, sőt még annál is többet. Amiket te írsz, azok is megvoltak. Esküszöm! :DDD Azért kerestem meg más fórumokat is a problémával, mert a kedves "szerviz" (amúgy keress rá a neten, borzalmas miket írnak róluk) olyan szintű hozzáállással kezeli ezt az ügyet, hogy a pályafutásom alatt ilyet még nem pipáltam. Több vállalkozásom is volt otthon, mindegyik különböző, és a mostani vállalkozásban nap mint nap van reklamáció, nem is kevés. De ha meg akarom tartani az ügyfeleket, illetve nem is... Őket ez nem érinti. Mit foglalkozik azzal, hogy én, vagy még az a sok-sok ember nem kéri a szakértelmüket, és emiatt mondjuk más terméket választ. Viszont az, hogy mint cég, ilyen hírük van, nem véletlen, és ez akárhogy is, de árt az üzletnek, az fix. Amikor vettem a gépet, pár ember említette, hogy ne, mert valami vicc kategória a szervizelése, stb... Sajnos meg sem hallottam, ki a fene gondolná, hogy ilyen létezik 2014 környékén. Sajnos létezik...

    Amúgy felkerestem ma is őket. Utánanéznek, majd keresnek... :C Ennyi... Szokásos...
    Felvettem a kapcsolatot az általatok ajánlott Ruzsa Jánossal, remélem tud segíteni.

    Egyszóval lehet te nem találkoztál itt ilyen gonddal még, de speciel nekem itt elég sokan írták még az elején, hogy el ne küldjem, inkább vigyem szakemberhez, mert volt akinek még rosszabb állapotban küldték vissza. Csak azt olvasom, hogy barbárok, stb... Ennek ellenére elküldtem, mert bíztam abban, hogy nem így lesz.

    Ahol vettem a gépet, ott is totál ki vannak akadva, ők is írtak nekik, telefonáltak, mindent megtettek. Sőt, még a költségekbe is beszálltak, persze ha komolyabbra fordul a dolog, akkor ők üthetik meg a bokájukat sajnos. na de ez már egy másik téma...

Új hozzászólás Aktív témák