Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • k1csi

    senior tag

    válasz ROBOTER #10526 üzenetére

    Próbáltam átültetni az elvet a Bayer-re (feltételes mondatban) te meg leragadtál (azon az egy bekezdésen) ezen és még most is itt tartasz.
    Én meg továbbléptem és leírtam, hogy mi is lenne az ötlet lényege (amit a patentban leírtak).

    Ugye az ötlet meg a minden fotont hasznosítsunk azaz virtuálisan a fill factort még tovább növeljük.
    Ha valaki valamit nem értett itt az te voltál.

    Ezt írtad:

    A hazugság ott van a dologban, hogy a gyártók szerint a mikrolencsék egyre jobbak, egyre kisebb közöttük a hézag (már azon sem csodálkoznék, ha azt állítanák, hogy egymásra fednek), és egyre jobb a fényhasznosítás.

    Ezt cáfoltam meg. És nemcsak annyival, hogy tényleg sikerült valamit javítani a fényhasznosításon, hanem a hogyanra is adtam vsz. egy elég jó választ (tippet, mert ugye a részleteket nem tudhatjuk) amit eddig egyettlen hsz-el sem cáfoltál meg.

    Valami olyasmiért lehülyéztél amit elmagyaráztam, korábban nem tudtad (most, hogy bevallod vagy sem itt az számomra oly lényegtelen). Hidd el ettől még teljesen jól fogok aludni.

    De tényleg rádhagyom.

    Amit a fotózásról szeretnél tudni Chuck Gardnertől: http://super.nova.org/DPR/

Új hozzászólás Aktív témák