Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vesa

    veterán

    válasz maddionmax #734 üzenetére

    Ha én a polcomon 15 darab dobozos CS:GO-t szeretnék látni,de azok közül csak 1, azaz egy darabbal játszom, akkor az egy dolog, hogy én hülye vagyok, de megtehetem.

    HIszen pontosan ezt írtam én is!!! Persze, hogy megteheted, és persze, hogy jogos az elvárás jogilag. Ugyanakkor a bundle oldalak ajánlata nem ilyen konstrukcióban működik, ez benne van az ÁSZF-ben. Ezt vagy elfogadod és örülsz a játékoknak amihez olcsón hozzájutsz, vagy nem fogadod el és nem vásárolsz semmit. Te döntöd el, hogy mit csinálsz és neked mi ér többet. Nem kötelező termsézetesen elfogadni a rendszert, de annak, hogy itt ezen lovagoltok semmi értelme. Sokkal inkább lényeges, hogy eddig semmilyen terjesztési formában nem találkoztam olyannal, hogy 100-200Ft/játék áron jutok hozzá olyan játékokhoz, melyek normál esetben legjobb esetben is 990Ft-ért voltak hozzáférhetők.

    Tehát mégegyszer: Akit zavar az, hogy azonos játékait bedarálja a rendszer, az:
    1. Nem használja a rendszert
    2. Elmegy bíróságra és bepereli az érintetteket (sok sikert, nem lesz olcsó)
    3. Elfogadja, hogy a rendszer így működik, és örül, hogy a többi játékot kvázi ingyen kapja meg. Mert 200Ft egy 30Eurós játékért nem pénz.

    Minden más szócséplés, és semmi értelme itt puffogni egy magyar fórumban, mert konkrétan senki semmire nem megy vele...De természetesen ehhez is joga van bérkinek...ha nincs jobb dolga...

    A tudomány a valóság költészete!

Új hozzászólás Aktív témák