Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jedis

    senior tag

    válasz buek1967 #3 üzenetére

    Hát a wifi kb. ugyan olyan hatótávolságú, mint a Samsung Galaxy mini telefonomé. Igen kaptam hozzá usb sticket, de még nincs sim-em hozzá hogy kipróbálhassam, ahogy HDMI kompatibilis cuccom sincs itthon ( TV, monitor ), de még kábelem sem. Egy HD-s DivX-es filmet akarok felrakni rá ( 720P ) , hogy hogy hasít magán a tableten. És egy pár ismertebb tesztprogit, amivel szokták a tableteket tesztelni. Ha tudsz ilyet szólj, mert én még elég járatlan vagyok tabletügyileg. Amúgy a mai hírek között olvasható az új Archos 101 XS, amit a fórumjában ,agyonra dicsér mindenki :U . Nem rossz egy darab az biztos, de 400 dolcsiért, mikor 300-ért megkapod a MyAudio 1016DCC-t, és még kapsz hozzá, 3G-s külső sticket is. Ha pedig a felépítést, és a hardvert megnézed, mintha csak az Archost, a 1016DCC-ről másolták volna ;)

    Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

Új hozzászólás Aktív témák